reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No dobra cena to wykupuja. Oby sie udalo!
Dziewczynki mleczko do prania z lovela to to samo co płyn? Bo właśnie widzę, że w rossmanie będzie promocja od 18maja
1526493181998.jpeg
 

Załączniki

  • 1526493181998.jpeg
    1526493181998.jpeg
    586,6 KB · Wyświetleń: 294
reklama
Tak pytam bo lekarz dziś mi powiedział ze szyjka długa zamknięta ale miekka
No i zaczęliśmy gadać i zapomniałam zapytać co to oznacza ale rozumiem ze na tym etapie to może się robić miekka powoli
 
Ja już po wizycie
Antoś ma 1600g -32tydz mały model
Łożysko, wody Ok
Wymiary idealne do tyg
Szyjka długa zamknięta mogę myć okna i sprzątać dalej tyranie na mnie nie działa [emoji23]
Ułożony glowkowo

Buzi tez nie pokazał bo przytulony do łożyska za to siusiora i jajka od razu były widoczne
Będzie okruszek [emoji16][emoji16] super wiadomości [emoji1] na mnie też moje spacery wielogodzinne nie działają... Ani chodzenie po schodach na 4 piętro pięć razy dziennie
 
reklama
Miękka ale bez rozwarcia na szczęście. No staram się oszczędzać, dużo leżę, prawie nic nie robię
Oby sie za bardzo nie skracala, a tak po troche to juz chyba moze na tym etapie ciazy.
Moja miekka 2 cm od 18tc, ale mam pessar i nawet nie leze i poki co nic dalej sie nie dzieje.
 
Do góry