reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Miałam dziś usg i wizytę w urzędzie pracy dlatego się nie udzielalam w końcu leżę, odpoczywam i nadrabiam forum :) wszystko dobrze mała rośnie nasza kruszynka waży 1700 gram czyli w niecałe tygodnie przybrała 300 gram przepływy okej także zostaje mi tylko czekać jeszcze 3 tygodnie i 4 dni :)
Super, ze wszystko dobrze!
 
reklama
Tak w ogóle to heloł :) Witam sie po dłuższej przerwie. Spędzaliśmy weekend poza Warszawą i tylko czasem patrzyłam co u Was.
U Nas wszystko ok. Pierwsza trasa nowym autem zrobiona, mąż zajarany jak nie wiem. Jak jedziemy to normalnie go głaszcze :D
Dziś byliśmy zajerestrować samochód i pierwszy raz skorzystałam z tego ze na okienkach w urzędzie były naklejki głoszące ze kobiety w ciąży i inwalidzi są obsługiwani poza kolejnością. Załatwilimy wszystko w godzinę, gdybyśmy mieli czekac w kolejce z numerkiem itp prawdopodobnie bysmy nie zdążyli przed zamknięciem urzędu, więc musielibysmy sie kiedys wybrac rano.
Wracając z urzędu zrobilismy ostatni duży zakup dla młodego czyli fotelik :) Zakupilismy fotelik(+baza) od cybex'a model aton m i-size. Na rynku żaden lepszej oceny nie ma, a my dużo jeździmy więc dla Nas bezpieczeństwo jest sprawą pierwszorzędną. DOstalismy gratis adaptery i bedziemy mogli fotelik wpiąć w wózek w razie co.
Jutro wizyta. Już nie mogę się doczekać :) Kolejne wizyty co 2 tygodnie. Tak naprawdę to niewiele ich zostało.
Dziewczyny, jesteśmy na ostatniej prostej! :)
Gratuluje zakupu i pozalatwiania spraw! Powodzenia jutro na wizycie!
 
Badania dzisiejsze (mocz, kwas moczowy i kratynina) w normie [emoji4] spokojnie czekam na czwartek [emoji4]
Kurde dziewczyny teściowie mi z Serbii przyjeżdżają 15 lipca na dwa tygodnie dlatego liczę na to, że urodzę początkiem bo jednak chciałabym te pierwsze dni z małym być sama z mężem... bardzo ich lubię i cieszę się że teściowa chce przyjechać pomóc i poznać wnuka ale liczyłam że będzie to początkiem sierpnia ale teść nie może wziąć w innym terminie urlopu. Wiem, że mąż się cieszy bardzo ale kurde boję się że będzie skupisko ludzi u noworodka bo my mieszkamy z moimi rodzicami jeszcze...
O kurcze, szkoda, ze tak wyszlo[emoji53] No ale skoro inaczej nie moga to trudno. Trzeba liczyc na to, ze urodzisz szybciej.
 
reklama
Do góry