reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@malina_11 widzę kolejny bebetto :D bardzo ładny :)
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt :)
U mnie kolejny dzień młynu aż nie wiem.w co ręce włożyć, jeszcze rano otworzyło mi się okno w łazience i spadly doniczki z kwiatkami, pół łazienki w mokrej ziemi :/ Nie muszę mówić jaki miałam wkurw.
Jutro z rana na badania :)
Dziś kończę 32 tydzień :)
 
reklama
Stwierdzil że jak w pierwszej ciąży poród 36 tydzień to teraz trzeba obserwować 34 !
Mówił też może na pocieszenie że dzieciaczki po tym 34 nawet spore juz są
A...bo Ty pierwszy szybciej, to gaktycznie. Na to sie tez patrzy. Ja to kompletbie nie wiem czego sie spodziewac.
 
Zobacz załącznik 857012

Selfie [emoji23]
Powiedzcie mi jak przygotować takie gagatki na nowego członka rodziny ?? Macie jakieś doświadczenie ?
Ponoc dobrze jest jak ktos jeszcze przed przyjazdem ze szpitala przywiezie im cos co pachnie dzieckiem. I jak sie przywodzi dziecko pierwszy raz to lepiej jak psow nie ma w domu zeby dziecko bylo pierwsze, a potem one wesxly.
 
@malina_11 widzę kolejny bebetto :D bardzo ładny :)
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt :)
U mnie kolejny dzień młynu aż nie wiem.w co ręce włożyć, jeszcze rano otworzyło mi się okno w łazience i spadly doniczki z kwiatkami, pół łazienki w mokrej ziemi :/ Nie muszę mówić jaki miałam wkurw.
Jutro z rana na badania :)
Dziś kończę 32 tydzień :)
Oj wspolczuje przygody w lazience[emoji53]
Cos Ty taka zaganiana? Mialas miec wiecej czasu dla nas na zwolnieniu[emoji6]
 
No rozumiem że nie jesteś do końca zachwycona terminem,.. ale chyba też niewiele da się zrobić, co...? :baffled:
Mogłabym powiedzieć, że nie i tyle ale kurcze żal mi męża. Zostawił dla mnie rodzinę i przyjechał do Polski. Rzadko się widują a wiem że bardzo tęskni. Ja też do teściów absolutnie nic nie mam, bardzo ich lubię i może mały pomoże troszkę i wyjdzie tydzień wcześniej [emoji6]
 
Karla ja nie lubię szczerze mówiąc takich małych psich sroli ale ta Twoja dwójka mnie rozwala [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Oni są bezbłędni jakbyś Czesia poznała to byś go chciała z mety [emoji23] pies arystokrata śpi 20 godz w lozku i nic go nie rusza
A Gustaw to wędrowniczek
 
reklama
Ponoc dobrze jest jak ktos jeszcze przed przyjazdem ze szpitala przywiezie im cos co pachnie dzieckiem. I jak sie przywodzi dziecko pierwszy raz to lepiej jak psow nie ma w domu zeby dziecko bylo pierwsze, a potem one wesxly.
O widzisz nie wiedziałam tego będę pamiętać

Z pieluszka to już ktoś mi mówił tez tak zrobie
 
Do góry