reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Badania dzisiejsze (mocz, kwas moczowy i kratynina) w normie [emoji4] spokojnie czekam na czwartek [emoji4]
Kurde dziewczyny teściowie mi z Serbii przyjeżdżają 15 lipca na dwa tygodnie dlatego liczę na to, że urodzę początkiem bo jednak chciałabym te pierwsze dni z małym być sama z mężem... bardzo ich lubię i cieszę się że teściowa chce przyjechać pomóc i poznać wnuka ale liczyłam że będzie to początkiem sierpnia ale teść nie może wziąć w innym terminie urlopu. Wiem, że mąż się cieszy bardzo ale kurde boję się że będzie skupisko ludzi u noworodka bo my mieszkamy z moimi rodzicami jeszcze...

No rozumiem że nie jesteś do końca zachwycona terminem,.. ale chyba też niewiele da się zrobić, co...? :baffled:
 
reklama
Stwierdzil że jak w pierwszej ciąży poród 36 tydzień to teraz trzeba obserwować 34 !
Mówił też może na pocieszenie że dzieciaczki po tym 34 nawet spore juz są
gdzies wlasnie czytalam,ze kazdy nastepny okolo 2 tygodnie wczesniej. Miby sie narazie zgadzalo corka38 i syn 36 ....tylko teraz 34 jakos mnie nie przekonuje:o
 
gdzies wlasnie czytalam,ze kazdy nastepny okolo 2 tygodnie wczesniej. Miby sie narazie zgadzalo corka38 i syn 36 ....tylko teraz 34 jakos mnie nie przekonuje:o
No właśnie on coś tam wspominał że lubi się wszystko dziać dwa tyg wcześniej ;(
Mnie też ten 34 straszny ,chociaż do 36 wytrzymać !!!
Jeszcze 3 tyg i dwa dni a dla mnie wieczność
 
IMG_9631.JPG


Selfie [emoji23]
Powiedzcie mi jak przygotować takie gagatki na nowego członka rodziny ?? Macie jakieś doświadczenie ?
 

Załączniki

  • IMG_9631.JPG
    IMG_9631.JPG
    266,6 KB · Wyświetleń: 353
reklama
Do góry