reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No wlaswła wczoraj miałam taki przezroczysty jak białko jajka kurzego ? Masz też taki ciągnący czy nie? Bo sama już nie wiem bo wczoraj to zauważyłam dopiero

Ja mam taki ciągnący przezroczysty
Czasem biały gesty a czasem zoltawy


16udyx8di9hvrs5t.png
 
reklama
Fajnie się macie :) tylko uważajcie na siebie i nieszalej za dużo :)mój taki chory że szok Ale do lekarza nie chce byłam w aptece wczoraj zaopatrzylam go w leki i tak sobie "osobno "spędzamy weekend ja w jednym pokoju On w drugim tylko herbatę mu robię mówię które lek o której ,robię jedzonko i uciekam od niego mam na nadzieje ze nas niezlapie :)
Oj to wspolczuje. Choey facet to gorzej niz dziecko[emoji6] Oby szybko wyzdrowial!
Ja nie szaleje, ale na lodzie musze z nia byc, bo M nie jezdzi[emoji53] Jak sie uda wupozyczyc zwierzaka - jezdzika to jest fajnie, bo ona sobie sama jezdzi, a ja troche kolo niej, trocge postoje i jest ok. Tylko malo jest tych jezdzikow niestety.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Witajcie!!

Ja zuwazylam ze wypycha mi pępek [emoji14]
myśle ze niedługo bedzie taka antenka stercząca Haha
Któraś z was tez tak ma?



Super gratulacje !!!
Mi nigdy nie wyjdzie na zewnatrz, bo jest zbyt glegoki, ale od jakiegos czasu zrobil sie bardziej wrazliwy[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Mi nigdy nie wyjdzie na zewnatrz, bo jest zbyt glegoki, ale od jakiegos czasu zrobil sie bardziej wrazliwy[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Mnie się wydaje że mi się wręcz pogłębił w ciąży jeszcze bardziej :D To może mam szansę tak jak u Ciebie że mi też nie wyjdzie, fajnie by było :)
 
Dzień dobry w niedzielę :)
Jeśli chodzi o pępek to mi powoli też wychodzi [emoji14] śmieszny ślimaczek :)

Wzięłam się dziś za rosołek k sałatkę jarzynową, jakoś tak mnie naszło :)

Miłej niedzieli ;)

p19u3e3ks45q6v9a.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Do góry