reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Właśnie jestem po wizycie, mój syn to niezły żartowniś, usiadł sobie na głowie i nie chciał zmienić pozycji do badania :D Wystawił jajka i zadowolony :)

Moj tez glowkowo polozony i wszystko zawsze pokazuje, co potrzeba :)

Ciekawa jestem czy sie przekreci...pierwszy synek do konca ulozony posladkowo lub poprzecznie, nigdy glowkowo....
 
reklama
Ja jeszcze znalazłam na profilu Mamaginekolog to może tez się przydać
1518713529-36b0ea4b08a51bbe-aaaaaa.jpeg



16udyx8di9hvrs5t.png
Też właśnie z tego dowiedziałam się o tym że można jeść wszystko jeśli chodzi o kolki :)

p19u3e3kgl1jou2l.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
A ja uważam że każda matka nie chce skrzywdzic swojego dziecka,małemu dziecku szybciej się goi ,ja sama maialam przekute uszy przed komunia bo bardzo chciałam ale zawsze mówiłam mamie że zazdroszczę dziewczyna co mialy przebite dużo wcześniej ode mnie
 
Wtrącę się do przekłuwania uszu... już pal licho kiedy matka idzie przebijać córce uszy, chociaż moim zdaniem przebijać małym dzieciom się nie powinno, ale najważniejsze jest to gdzie idzie to robić. Mało kto wie że uszu nie powinno się przebijać pistoletem u kosmetyczki, takie dziurki dłużej się goją i babrzą gdyż ucho jest miażdżone tępym kolczykiem poprzez siłę z pistoletu, a tak naprawdę uszy powinny być przebijane igłą w salonie piercingu przez człowieka z wykształceniem i doświadczeniem w tym kierunku, a nie przez pierwszą lepszą kosmetyczkę która kupiła sobie pistolet.
 
Ja przy swoim synku uważałam co jem ,i widziałam róznice,ale każde dziecko inne ,jedna je wszystko i nic dziecku nie jest a inna musi się ograniczać np skaza białkowa
Powiem Wam że lubię czytać nieraz ta mamę ginekolog ale w niektórych kwestiach wydaje mi się że nie ma pojęcia ,ale to moje zdanie
Najważniejsze obserwowac swoje dziecko co mu szkodzi a co nie !
Trzeba po prostu nauczyc sie swojego dziecka w kazdej kwestii, jedzenia, spania, ubierania, zachowania. Nie ma zlotego srodka.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Kurcze mi lekarz nie zlecil jeszcze badania z glukoza mowi ze jeszcze czas jutro mam 20 tydzień ja dalej chora dzis mi juz przeziebienie poszlo na ucho bylam u pediatry powiedziala ze dalej brac co biore syropki ziołowe i czekamy.mam nadzieje ze omine antybiotyk jakims cudem.zobacze jak noc przejdzie jak nie to jutro ide do innego lekarza.synus zaczyna sie poruszac przy pierwszym synku czulam ruchy wczesniej.ogladam wozki podoba mi sie mutsy albo quinny milego wieczorku
 
@JustMe55 Gratulacje Kochana:):)

Co do przekluwania uszu to jesli bedzie coreczka to przebijemy jak o to sama poprosi, nie sadze zeby to bylo niezbedne u malego dziecka.Oczywiscie jest to tylko moja opinia a kazdy robi jak uwaza.
W UK niektore szkoly zabraniaja noszenia kolczykow ze wzgledow bezpieczenstwa dzieci.
 
Kurcze mi lekarz nie zlecil jeszcze badania z glukoza mowi ze jeszcze czas jutro mam 20 tydzień ja dalej chora dzis mi juz przeziebienie poszlo na ucho bylam u pediatry powiedziala ze dalej brac co biore syropki ziołowe i czekamy.mam nadzieje ze omine antybiotyk jakims cudem.zobacze jak noc przejdzie jak nie to jutro ide do innego lekarza.synus zaczyna sie poruszac przy pierwszym synku czulam ruchy wczesniej.ogladam wozki podoba mi sie mutsy albo quinny milego wieczorku
Spokojnie na picie glukozy jest jeszcze trochę czasu z reguły lekarze dają kolo 25 tc
 
reklama
Do góry