reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja tez mam pustkę w głowie :/ nic mi się nie podoba. Córka chce Hanie lub Alicje, ale Han jest bardzo dużo, a Alicja mi się kompletnie nie podoba. Mam nadzieję, że do lipca cos znajdę. To chyba ta ciąża tak na mnie wpływa, że na wszystko sie krzywie.
Hania bardzo ladne ale rzeczywiscie duzo tych imion. Kolezanka dala corce Liliana tez mi sie bardzo podoba.

0d1ysek2ashcgepe.png
 
reklama
Moze zrob ankietę po rodzinie
emoji13.png
ja na poczatku chcialam Amelke ale ze w ostatnim czasie Amelka jest bardzo popularna to wybralam Ige
emoji13.png
i już tak mam nadzieje zostanie a co najwazniejsze mezowi tez sie podoba

0d1ysek2ashcgepe.png
Właśnie mężowi to się wszystko podoba co powiem haha no nic musimy jeszcze to przemyśleć :D
 
A jak z drugimi imionami dla dzieci?? Dajecie?? Za dawnych czasów wiekosci dzieci dawali... Sama mam drugie i kazdy kto je uslyszal twierdzil ze rodzice mnie skrzywidzili [emoji13][emoji13]

0d1ysek2ashcgepe.png
 
A jak z drugimi imionami dla dzieci?? Dajecie?? Za dawnych czasów wiekosci dzieci dawali... Sama mam drugie i kazdy kto je uslyszal twierdzil ze rodzice mnie skrzywidzili [emoji13][emoji13]

0d1ysek2ashcgepe.png
Ja sama mam drugie. Moja Marianna nie ma bo chciałam jej dać na drugie Katarzyna ale wszyscy twierdzili że będzie za długo i zostałam przy 1. Synek jest Kacper Kazimierz po dziadku a teraz jak bedzie dziewczynka będzie miała 2 imię Cecylia po mojej babci jak chłopiec to jeszcze nie wiem czy dostanie 2
 
Ja Ci mogę sprzedać swój plan zakupowy: zaczynam od pierdół typu ubranka, pieluszki tetrowe itp, czy kosmetyki a potem kolejny wydatek wózek i łóżeczko. Rzeczy dla siebie do porodu zostawię na koniec, bo to raczej nudne zakupy a potem trzeba to gdzieś trzymać zanim pojedziemy do szpitala.
Ja puki nie potwierdzi mi lekarz płci na przyszłych badaniach ubrań nie kupuje choć ciężko [emoji16] ale już kupilam koszyki na masci itp, lampke do pokoju, znalazłam pokój na którym będę się wzorować urzadzajac pokój [emoji16] i zapoznaje się ze sklepami internetowymi, które mają najpiękniejsze cudeńka [emoji16] już nawet wiem jaki monitor oddechu kupię do lozeczka

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Do góry