reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja mam 4 prenatalne a kolejna wizyta koło 20.01


16udyx8di9hvrs5t.png
Uroki tego, że tak późno mam termin. Teraz mi się dłuży, że tak późno prenatalne, a na koniec, że wszystkie urodziły a ja dalej się tocze[emoji23]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie, bo na prenatalne ide do innego lekarza ż certyfikatem. Byłam też u niego w pierwszej ciąży. Czasowo to na pewno się wyrobie. W zeszłej ciąży miałam termin na początku miesiąca, a teraz na koniec i tak mi się teraz dłuży, jak już prawie wszystkie jesteście po[emoji6]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Taa mi też się to dłuży z tym terminem na 30 lipca [emoji14] Trzeba było się z sierpniowkami skumać ;) W 1 ciąży miałam termin na 1 październik, ale znalazłam pod koniec ciąży sympatyczną grupę wrzesniowek ma kafe i szlag mnie jasny trafiał bo oczywiście urodziłam ostatnia :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Jesteśmy po. Dzidzia ma już 7cm :) Jeszcze nie wiadomo czy Staszek czy Laura. Wyniki pappa przyszły na czas więc mam klarowne wyniki zgrane z usg. Ryzyko skorygowane : trisomia 21 1:13869 trisomia 18 1:20000 trisomia 13 1:20000. Więc ryzyko malutkie :) Wiek ciąży wg usg 13+1 a termin 04.07. Ma wszystkie rączki nóżki paluszki, żołądek, pęcherz itp. Jestem dużo spokojniejsza, ale następna wizyta dopiero 26.01 bo ciąża wzorowa :D Umre ze stresu do tego czasu :D
 
Jesteśmy po. Dzidzia ma już 7cm :) Jeszcze nie wiadomo czy Staszek czy Laura. Wyniki pappa przyszły na czas więc mam klarowne wyniki zgrane z usg. Ryzyko skorygowane : trisomia 21 1:13869 trisomia 18 1:20000 trisomia 13 1:20000. Więc ryzyko malutkie :) Wiek ciąży wg usg 13+1 a termin 04.07. Ma wszystkie rączki nóżki paluszki, żołądek, pęcherz itp. Jestem dużo spokojniejsza, ale następna wizyta dopiero 26.01 bo ciąża wzorowa :D Umre ze stresu do tego czasu :D
Dzidzia już duża [emoji4] super, że wszystko ok [emoji4][emoji4][emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Jesteśmy po. Dzidzia ma już 7cm :) Jeszcze nie wiadomo czy Staszek czy Laura. Wyniki pappa przyszły na czas więc mam klarowne wyniki zgrane z usg. Ryzyko skorygowane : trisomia 21 1:13869 trisomia 18 1:20000 trisomia 13 1:20000. Więc ryzyko malutkie :) Wiek ciąży wg usg 13+1 a termin 04.07. Ma wszystkie rączki nóżki paluszki, żołądek, pęcherz itp. Jestem dużo spokojniejsza, ale następna wizyta dopiero 26.01 bo ciąża wzorowa :D Umre ze stresu do tego czasu :D
Super ze wszystko ok i jaka duża juz dzidzia ❤
 
Jesteśmy po. Dzidzia ma już 7cm :) Jeszcze nie wiadomo czy Staszek czy Laura. Wyniki pappa przyszły na czas więc mam klarowne wyniki zgrane z usg. Ryzyko skorygowane : trisomia 21 1:13869 trisomia 18 1:20000 trisomia 13 1:20000. Więc ryzyko malutkie :) Wiek ciąży wg usg 13+1 a termin 04.07. Ma wszystkie rączki nóżki paluszki, żołądek, pęcherz itp. Jestem dużo spokojniejsza, ale następna wizyta dopiero 26.01 bo ciąża wzorowa :D Umre ze stresu do tego czasu :D
Super wiesci[emoji173]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry