reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jesteśmy już po :) wszystko dobrze, niestety nie wiem ile ma cm bo na zdjęciu akurat nie ma napisanego. Fikał jak szalony
emoji7.png
, wymachiwał rączkami i nóżkami
emoji173.png
Zapytałam w którym tygodniu można poznać płeć, powiedział, że na pewno na drugich prenatalnych, ale zaczął szukać i doszukał się trzech odstających punktów, kolanek i siusiaka [emoji14] Więc póki co wychodzi na to, że będziemy mieli synka :D
Hehe to tak jak u mnie jak na razie :) zobaczymy czy nam się sprawdzi :)

p19u3e3kqm97rp7x.png

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Wygląda na to, że chłopaki rządzą :) Mi jest płeć obojętna. Zawsze marzyłam o synku i mam synka. Oczywiście gdybym synka nie miała to też byloby dobrze - najważniejsze jest zdrowe dzieciątko :) Mój syn jako fan wszelkiej symetrii i równowagi (zodiakalna waga) stawia na dziewczynkę bo w jego koncepcji świata będzie wtedy po równo każdej płci w rodzinie :) Bardzo chciałby też wybrać imię dziecku. Na razie wymyślił dla dziewczynki Paulinka :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Wygląda na to, że chłopaki rządzą :) Mi jest płeć obojętna. Zawsze marzyłam o synku i mam synka. Oczywiście gdybym synka nie miała to też byloby dobrze - najważniejsze jest zdrowe dzieciątko :) Mój syn jako fan wszelkiej symetrii i równowagi (zodiakalna waga) stawia na dziewczynkę bo w jego koncepcji świata będzie wtedy po równo każdej płci w rodzinie :) Bardzo chciałby też wybrać imię dziecku. Na razie wymyślił dla dziewczynki Paulinka :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
Ja też jestem waga:) płeć mi też obojętna, u mnie Marysia by siostrę chciała
 
Jesteśmy już po :) wszystko dobrze, niestety nie wiem ile ma cm bo na zdjęciu akurat nie ma napisanego. Fikał jak szalony
emoji7.png
, wymachiwał rączkami i nóżkami
emoji173.png
Zapytałam w którym tygodniu można poznać płeć, powiedział, że na pewno na drugich prenatalnych, ale zaczął szukać i doszukał się trzech odstających punktów, kolanek i siusiaka [emoji14] Więc póki co wychodzi na to, że będziemy mieli synka :D
Super [emoji4][emoji4][emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
To nam się chłopcy podsypali[emoji4] gratuluje udanych wizyt. Nie ważna plec, ważne, żeby maluszki zdrowe były[emoji173]

Ja u siebie też na chłopca stawiam[emoji6] Mąż też.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super dziewczyny gratuluje udanych wizyt tak Wam zazdroszczę ze macie to już za sobą ja mam prenatalne we wtorek jeszcze tyle czasu :/ ciekawe czy też dowiem się czy mieszka u mnie chłopczyk czy dziewczynka mi obojętnie najważniejsze żeby było zdrowe ale wiadomo chciało by się wiedzieć :)
 
reklama
Do góry