reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
My z M sobie nie kupujemy prezentów, stwierdziliśmy, że mieliśmy tyle wydatków w ostatnim czasie, że sobie darujemy prezenty, poza tym najwspanialszy prezent już oboje dostaliśmy :)
My też się śmiejemy, że my już swój prezent pod chiloinkę mamy [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Uwierz, że po paru latach nadal nie będzieesz wiedziała :D Ja już wyczerpałam pulę pomysłow. Wszystkie możliwe prezenty związane z naszą pasją czyli lotnictwem już dostal. Potem był zegarek na urodziny w listopadzie. A teraz serio już nie wiem
Ja zawsze wiem co kupić, ale biorę na zakupy do wedkarskiego i tam zawsze coś znajdzie [emoji16] wedek, kolowrotkow, woblerow, podbierakow, okularow polaryzacyjnych, kaloszy, zylek itp itd nigdy za wiele [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Mnie tez zgaga meczy, do tego mdlosci
emoji53.png
Margana, myślę że mdłości powinny minąć, zgaga nie wiem, mam nadzieję że minie ale pod koniec ciąży pewnie będzie znowu :/ Oby choć kilka miesięcy była ulga.

Miałaś problemy ze zgagą w poprzedniej ciąży? Albo przed ciążą w ogóle?
Znasz kogoś kto miał zgagę i mu minęło po 1 trymestrze? ;) Ech, łudzę się..
 
Ja biorę Duphavit Pregna. Gin zachwalał, że to jakaś nowość i bardzo dobre. Na początku jak lekarz mi je zalecił to się zdziwiłam bo nigdy nie słyszałam o czymś takim i mam problem żeby je gdzieś kupić. Za pierwszym razem mi się udało od razu w pierwszej aptece za 35,50 zł a teraz szukałam i nigdzie nie było, więc musiałam zamówić, dziś odbieram ale cena już 44,90 zł za 30 sztuk. o_O
1513694255-6f9a0c446775749d-aaaaaa.png

W aptece internetowej, która podesłała Marika ten twój preparat jest za nie całe 30 zł :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry