reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja też M niechce bo jednak liczy się porud A nie on A wiem że bym to wzrokiem szukała

eikt3e3k96x30qte.png
Ja już jestem umówiona z siostrą, że ona mi będzie towarzyszyć bo po 1. Mój facet sie do tego nie nadaje i sam się do tego przyznaje więc nic na siłę :) tym bardziej, że wcale nie marzę o tym by patrzył na mnie w takim stanie :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Margana, myślę że mdłości powinny minąć, zgaga nie wiem, mam nadzieję że minie ale pod koniec ciąży pewnie będzie znowu :/ Oby choć kilka miesięcy była ulga.

Miałaś problemy ze zgagą w poprzedniej ciąży? Albo przed ciążą w ogóle?
Znasz kogoś kto miał zgagę i mu minęło po 1 trymestrze? ;) Ech, łudzę się..

W pierwszej ciąży zgaga mi sie pojawiła jakoś po połowie. Z tygodnia na tydzień było coraz gorzej, a ostatnie 2 miesiące to juz mi zyć nie dawała :(
Teraz mam problemy z żołądkiem i zgaga pojawiła sie juz od początku, więc nawet nie chce mysleć co to będzie późniejo_O
 
Mój mąż wczoraj do mnie Paulina co to za stado przyjaciół na twojej twarzy [emoji19]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też tak wysypalo. Przed ciąża raz na ruski rok przed okresem wyskoczylo coś, a teraz masakra.
Ja teraz mam PregnaPlus. 32 zł za 30 tabletek. I tak sie zastanawiam czy nie zostać przy nich dalej.


p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w 11 tygodniu 5 dniu :) termin na 5 lipca :) Mam już jednego synka 7 latka, teraz marzy nam się dziewczynka, ale najważniejsze by dziecko było zdrowe :)
Czuję się w miarę dobrze, mdłości chyba przeszły, bóle żołądka też, została jednak zgaga która meczy i męczy :( Chętnie do Was dołączę :)


Witamy :)
 
Do góry