reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jak masz watpliwosc czy Ci da to posciemniaj zapalenie zatok. Tego nie jest w stanie sprawdzic, jedynie na podstawie Twojego opisu stawia diagnoze. Wiem co mowie, bo mam przewlekle zatoki i czesto na nie chodze na l4. Tylko, ze wtedy dostaniesz zwykle l4 na 2 tyg. Nie wiem czy Ci to pasuje.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
teraz jak byłam te kilka dni na L4 powiedziałam prawdę to oczywiście usłyszałam, że ciąża to nie choroba i wypisała mi na jelitowke, jutro pójdę do innej i powiem, że wymioty mi owszem przeszły ale bardzo słabo się czuje i proszę o te dwa dni zwolnienia, mam nadzieję, że o te 2dni problemu nie zrobią, ale nie ukrywam, że nie potrzebnie się stresuje tylko...
 
reklama
teraz jak byłam te kilka dni na L4 powiedziałam prawdę to oczywiście usłyszałam, że ciąża to nie choroba i wypisała mi na jelitowke, jutro pójdę do innej i powiem, że wymioty mi owszem przeszły ale bardzo słabo się czuje i proszę o te dwa dni zwolnienia, mam nadzieję, że o te 2dni problemu nie zrobią, ale nie ukrywam, że nie potrzebnie się stresuje tylko...


Ja na Twoim miejscu właśnie bym powiedziała, że strasznie wymiotujesz i nie jesteś w stanie z łóżka wstać a co dopiero do pracy iść
 
U mnie wykres poziomu libido wyglądalby jak zapis z ekg w ktorym serce szaleje. Od poczatku jak test zrobilam pozytywny, akos ochoty kompletnie nie mam. Glownie ze strachu o malucha chyba. Od ozytywnego testu seksy byly dwa razy chyba. No jakos mi si€ nie chcę. Ale chociaz raz w tygodniu tak dwlikatnie sie pokochamy żeby nie zapomniec jak to jest. Po połogu się wszystko z nawiązką nadrobi.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png


Dokladnie na sex jeszcze przyjdzie czas , a jestem zdania że nic na siłę:)
 
Powiedz że ciężko przechodzisz te początki ciąży a ginekologa masz za kilka dni i wolalabys w domu posiedziec bo nie dajesz rady chodzic do pracy. Kirka gdybym mogla to bym Ci przyslala moja rodzinna. Ta bez mrugniecia okiem mi wypisala elke na tyle ile potrzebowalam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
no to u mnie tak dobrze niestety nie ma! Musze się nieźle nagimnastykować żeby na kilka dni dostać ! Wogole zastanawiam się bo ginekologa mam 1.12 ale dopiero w czwartek dowiem się na ktora godzinę i teraz nie wiem co zrobić bo na 14 powinnam pójść do pracy a gdyby jednak on nie chciał wypisać mi zwolnienia to pojawia się problem matko stres mnie zjada :\
 
Dokladnie na sex jeszcze przyjdzie czas , a jestem zdania że nic na siłę:)
Nie potrafilabym się zmusić do seksu, bo wiem że takim wymuszonym seksem bym tylko M sprawila przykrość. Zresztą on sam teraz nie naciska :-) nadrobi się jak bedzie ochota. Teraz to mi się chce naprawdę aby raz w tygodniu tylko. Po połogfu to sobie odrobimy straty i tyle. Z nawiązką.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
no to u mnie tak dobrze niestety nie ma! Musze się nieźle nagimnastykować żeby na kilka dni dostać ! Wogole zastanawiam się bo ginekologa mam 1.12 ale dopiero w czwartek dowiem się na ktora godzinę i teraz nie wiem co zrobić bo na 14 powinnam pójść do pracy a gdyby jednak on nie chciał wypisać mi zwolnienia to pojawia się problem matko stres mnie zjada :\
Ginekolog Ci już musi wypisac zwolnienie. Powiesz mu najwyzej że kiepsko sie czujesz na tym początku ciazy i mimo wszystko poprosilabys o zwolnienie. Nie zawsze musisz mowic cala prawde. A jak gin uslyszy ze wymiotujesz to bez mrugniecia okiem Ci powinien elke wypisac

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
no to u mnie tak dobrze niestety nie ma! Musze się nieźle nagimnastykować żeby na kilka dni dostać ! Wogole zastanawiam się bo ginekologa mam 1.12 ale dopiero w czwartek dowiem się na ktora godzinę i teraz nie wiem co zrobić bo na 14 powinnam pójść do pracy a gdyby jednak on nie chciał wypisać mi zwolnienia to pojawia się problem matko stres mnie zjada :\
Wez od rodzinnej l4 do piatku, a gin moze Ci wypusac wtedy od soboty.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
no to u mnie tak dobrze niestety nie ma! Musze się nieźle nagimnastykować żeby na kilka dni dostać ! Wogole zastanawiam się bo ginekologa mam 1.12 ale dopiero w czwartek dowiem się na ktora godzinę i teraz nie wiem co zrobić bo na 14 powinnam pójść do pracy a gdyby jednak on nie chciał wypisać mi zwolnienia to pojawia się problem matko stres mnie zjada :\


Albo powiedz o kregoslupie to będzie powiedzmy że " najbezpieczniejsza:" opcja i wtedy można pociągnąć takie zwolnienie trochę dłużej powiedz że jak wstałaś z łóżka to tak Cię zabolało, że masakra a do kregoslupa Ci nie wejdzie niemartw się bo Twoja fasoleczka też to czuje , a na pewno dostaniesz zwolnienie :)
 
reklama
Minimalnie plamie i nie jest to krew czerwona. Wizytę mam dopiero za półtora tygodnia. Mam jakąś luteine w razie w od lekarza ale nigdy tego nie brałam, więc może sobie zapodam a jak mi nie przejdzie do jutra to pojadę na izbę.
ja natychmiast zadzwoniła bym do ginekologa lepiej na zimne dmuchać
 
Do góry