reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ktoś musi :-) dzisiaj to mi się wszystko z jednym kojarzy. Oj biedny M jak z popołudniówki wróci :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png


Oby tylko siłę bidulek miał haha :)
 
reklama
Na seksy to on zawsze ma siły. Nawet jak tylko na pozycję na leniwca ale ma :-) byleby mi ochota nie przeszla hahaha :-) bo z tym to ostatnio bywa różnie

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png


U mnie libido od początku ciąży jest 0. Nawet-10 bym powiedziała , ale nie wiem czy to przed strachem żeby maleństwu nic się nie stało i moja głowa zapomniala o takim czymś jak sex czy poprostu tak jakoś hormony mi wiruja
 
Czy macie plamienia i lekarze powiedzieli wam, ze tak ma byc? Niby czytalam, ze to sie zdarza ale panika jest
Moze byc tak, ze nic zlego nie znaczy, a moze byc tak, ze niestety jest cos nie tak. Kaxde plamienie warto sprawdzic. Dlugo plamisz, mocno? Kiedy masz wizyte?

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
U mnie libido od początku ciąży jest 0. Nawet-10 bym powiedziała , ale nie wiem czy to przed strachem żeby maleństwu nic się nie stało i moja głowa zapomniala o takim czymś jak sex czy poprostu tak jakoś hormony mi wiruja
U mnie wykres poziomu libido wyglądalby jak zapis z ekg w ktorym serce szaleje. Od poczatku jak test zrobilam pozytywny, akos ochoty kompletnie nie mam. Glownie ze strachu o malucha chyba. Od ozytywnego testu seksy byly dwa razy chyba. No jakos mi si€ nie chcę. Ale chociaz raz w tygodniu tak dwlikatnie sie pokochamy żeby nie zapomniec jak to jest. Po połogu się wszystko z nawiązką nadrobi.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Na seksy to on zawsze ma siły. Nawet jak tylko na pozycję na leniwca ale ma :-) byleby mi ochota nie przeszla hahaha :-) bo z tym to ostatnio bywa różnie

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
Elodia, matko Ty to masz sily [emoji6] Ja to sie tak fatalnie czuje, ze myslec o tym nie moge [emoji53] Ale moze to i lepiej, bo i tak na razie zakaz.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ja też dziś miałam wizytę. Pierwszą, a jestem w 10 tygodniu. : ( Trochę jest to męczące, że tutaj ( w Holandii) tych wizyt tak mało i badań też mniej. Zazdroszę wam, że tak sobie oglądacie Wasze kropeczki, ja będę miała okazję chyba tylko 3 razy zobaczyć. Ale miałam dłuugi wywiad i dowiedziałam się wielu rzeczy i trochę się uspokoiłam, bo położna przesympatyczna i kompetentna.
To i tak lepiej niż u mnie. Ja będę miała jedno USG ok 18-22 tc.
Ewentualnie jeszcze załapię się na USG ok 11-13, ale z tym to jeszcze nic nie wiadomo. Będę wiedziała w styczniu, czy idę tylko na jedno czy oba ;-)
 
Korzystam póki mnie nie mdli albo zakazu nie dostanę.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
Ja w pierwszej ciazy tez sie tak fatalnie czulam, ze niw bylo mowy o seksach. Jak juz mi przeszlo i myslalam, ze poszalejemy to zaczela mi sie szyjka skracac i zakaz [emoji53] Dopiero na dwa tyg przed terminem troszke poszalelusmy, mimo, ze juz mialam rozwarcie i generalbie tez nie powinnismy. Ale potem kolejne 3 mies. przetwy.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry