reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To Wy juz mowilyscie swoim dzieciom o ciazy?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak. Samo w sumie wyszlo. Jednego dnia bawiliśmy się i wyglupialismy z tatą na naszym łóżku i mąż powiedział mu, żeby nie skakał po brzuszku mamusi bo teraz nie może. To ten sam zapytał "mamusia ma dzidziusia w brzuszku? No w końcu! Ale ja poproszę siostrę, bo ona na pewno nie będzie mi zabierać chłopięcego lego"

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
 
reklama
Moja jeszcze nie wie i nie wiem kiedy jej powiem. Chyba jak najpozniej. Poprzednio tez nic nie wuedziala i cale szczescie, bo ominelo nas tlumaczenie co sie z dzidzia stalo.
Zreszta nikt wtedy nie wiedzial i sie nie dowie

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój syn jest za bardzo spostrzegawczy żeby to przed nim ukrywać. Zresztą jak np miałabym rozmawiać nt ciąży z mężem przy nim jak syn nie wie. Szeptac? Syn nawet wie, że dziecko rośnie i rozwija się w macicy [emoji6]

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
 
Ja z mezem nie rozmawiam na ten temat przy corce po prostu [emoji6] Ona tez wie gdzie dziecko sie rozwija. Mysle, ze cos wyczuwa, ale nie porusza tematu dopoki my nie zaczniemy. Tak samo bylo w poprzedniej ciazy i po smierci tescia. Tak jak by wiedziala zeby nie zadawac pytan.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny ja wczoraj musialam skorzystac z pomocy opieki szpitalnej lekarz stwierdzil ostre zapalenie oszkrzeli kaszel mam od trzech dni ale co jakis czas nie.dokucza mi bardzo przepisal lek Aztorin 500mg mialyscie moze z nim do czynieni stwierdzil ze nie zaszkodzi fasolce a aptekarka powiedziala ze to bardzo silny lek ja juz nie wiem :/
 
hej dziewczyny ja wczoraj musialam skorzystac z pomocy opieki szpitalnej lekarz stwierdzil ostre zapalenie oszkrzeli kaszel mam od trzech dni ale co jakis czas nie.dokucza mi bardzo przepisal lek Aztorin 500mg mialyscie moze z nim do czynieni stwierdzil ze nie zaszkodzi fasolce a aptekarka powiedziala ze to bardzo silny lek ja juz nie wiem :/
Hej. Ja azitromycyne bralam nie raz na zatoki, ale w ciazy dostalam amoxiclav, momo ze mniej skuteczny przy zatokach. Poki co spotkalam sie tylko ze stosowaniem amoxiclavu w ciazy. Sprawdz moze w leksykonie lekow dozwolonych w ciazy.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez sie nie spotkalam z tym lekiem, z synkiem w ciazy mialam zapalenie uszu I zatok ale wtedy dostalam duomox na 7 dni
 
O a wlasnie mialam pytac, czy jest ktos jeszcze kto ma 2 latka w domu. Ja poprzednia ciaze tez wymiotowalam strasznie, 6 kg schudlam plus jeszcze krwotoki masakra ale z corka np tak nie wymiotowalam tylko mnie ciagle mdlilo. Martwie sie tez, ze w poprzedniej ciazy nie moglam nic dzwigac, a synka czasami musze chociazby posadzic na kolana I jeszcze nie wiem jak to rozwiazac a on ciezki 15 kg juz.

Ja mam
Corke 8 mscy prawie wazy 8 kg zacznie chodzic jak Ja bede miec 6 mscy zacznie biegac jak ha bede w 9 mscua Ja bede boegac razem z nia [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To widze, ze jest nas wiecej[emoji5] ja synka zawsze usypialam na rekach chodzac, dzisiaj uspilam go na siedzaco ale do lozeczka I tak musze odlozyc. Tak to na kolana mi wchodzi przewaznie sam, ze schodow juz zejdzie, wejdzie
Tez swoja usypiam na rekach. [emoji16]Ona musi mnie przytulić. Próbuje żeby sama zasypiala ale zaczyna tak przerazliwie płakać zr niemam serca jej zostawiać

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry