reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Widze ze duzo mamusiek z malymi dziecmi !dacie rade kochane! Ja mam w domu prawie "dorosle"dzieci bo 10 9 i 7 lat. Pamietam jak dzis corka sie urodzila w 33 .ciezka cesarka. Leki powiklania. A trzy mc później zaszlam w ciaze. Oliwia miala 11 mc jak urodzil sie Bartek. A teraz sa jak bliźniaki i chodza do jednej klasy.
Wow, Ty to dopiero bedziesz miec gromadke [emoji5]

Ja to w ogole podziwiam te z Was, ktore beda miec wiecej niz dwojke dzieci i te z mala roznica wieku. Ja to bym chyba nie dala rady. Teraz nawet mam obawy [emoji6]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oliwka podziwiam. Bedziesz miec fajna gromadke. Ja jak dojde szczesliwie do konca bede miec 3 cesarke. Synek urodzony jako wczesniak w 35 tygodniu
 
Widze ze duzo mamusiek z malymi dziecmi !dacie rade kochane! Ja mam w domu prawie "dorosle"dzieci bo 10 9 i 7 lat. Pamietam jak dzis corka sie urodzila w 33 .ciezka cesarka. Leki powiklania. A trzy mc później zaszlam w ciaze. Oliwia miala 11 mc jak urodzil sie Bartek. A teraz sa jak bliźniaki i chodza do jednej klasy.

Wlasbie Sue boje no ...corka 7 a Ja msc ciazy;)
Ale To cud ze tak szybko Sue udalo wiec jestesmy bardzo happy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oliwka podziwiam. Bedziesz miec fajna gromadke. Ja jak dojde szczesliwie do konca bede miec 3 cesarke. Synek urodzony jako wczesniak w 35 tygodniu
U mnie bedzie 4 cesarka! Troche sie boje . Najgorsza byla 1 bo mialam po noej zakrzepice. Wiec czekam na wizyte teraz jak na zbawienie i decyzje czy brac zastrzyki na rozdzedzenie krwi. Bedzie dobrze. Ja cc w 33 37 i 38 tyg.
 
U mnie bedzie 4 cesarka! Troche sie boje . Najgorsza byla 1 bo mialam po noej zakrzepice. Wiec czekam na wizyte teraz jak na zbawienie i decyzje czy brac zastrzyki na rozdzedzenie krwi. Bedzie dobrze. Ja cc w 33 37 i 38 tyg.
Musi byc dobrze. U mnie pierwsza w 40 tyg skpnczonym mialam termin na 22 lipca I popoludniu zaczelam rodzic a 8 23 zrobili mi cesarke, tetno spadalo. Synek mial sie urodzic koniec maja a jest kwietniowy☺
 
Cześć dziewczyny!

Jak miło mi do Was dołączyć!
Rok temu w bardzo zbliżonym czasie zaszłam w ciążę, którą poroniłam początkiem grudnia.... Teraz po pół roku starań znowu się udało. OM 2.10, cykle 28dni, termin na 9.07.2018. Jutro zaczynam 6tydzien, a we wtorek mam pierwsza wizytę. Jestem pełna nadziei, że tym razem doczekam porodu i poznam upragnione maleństwo. Wszystkim życzę dużo zdrówka i spokoju na te ciążowe miesiące
 
Cześć dziewczyny!

Jak miło mi do Was dołączyć!
Rok temu w bardzo zbliżonym czasie zaszłam w ciążę, którą poroniłam początkiem grudnia.... Teraz po pół roku starań znowu się udało. OM 2.10, cykle 28dni, termin na 9.07.2018. Jutro zaczynam 6tydzien, a we wtorek mam pierwsza wizytę. Jestem pełna nadziei, że tym razem doczekam porodu i poznam upragnione maleństwo. Wszystkim życzę dużo zdrówka i spokoju na te ciążowe miesiące
Witaj!

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
 
Cześć dziewczyny!

Jak miło mi do Was dołączyć!
Rok temu w bardzo zbliżonym czasie zaszłam w ciążę, którą poroniłam początkiem grudnia.... Teraz po pół roku starań znowu się udało. OM 2.10, cykle 28dni, termin na 9.07.2018. Jutro zaczynam 6tydzien, a we wtorek mam pierwsza wizytę. Jestem pełna nadziei, że tym razem doczekam porodu i poznam upragnione maleństwo. Wszystkim życzę dużo zdrówka i spokoju na te ciążowe miesiące
Witaj
 
reklama
Jak czytam Wasze posty to jesteście zaprawione w bojach i macie już pociechy U mnie wszystko będzie nowe! Jak urodzę to będę miała 30lat i mam nadzieje, ze uda nam się jeszcze jedno więcej zmajstrować zanim skończę 35 a może i poszczęści się więcej jak wasze samopoczucie na początku ciąży? Mnie dopadło wszechogarniające zmęczenie i niepohamowany apetyt, który pasuje okiełznać, bo już 1kg więcej na wadze i brzuch zaokrąglony...
 
Do góry