reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny nie umiem się pozbyć myśli o tej mojej pracy, zamiast się cieszyć ciążą, o której od lat marzyłam to głupia praca mi zaprząta głowę :( Macie jakieś pomysły, żeby tyle nie myśleć?
 
reklama
Wow chwilunia mnie nie było a wy tyle nadrukowalyscie dzień dobry witam wszystkie nowe mamusie oraz obecne już tu [emoji2]jak się dzisiaj czujemy ja właśnie pije kawusie i zjem szarlotkę[emoji2]

życie cudem jest[emoji1]
 
Ja tez normalnie tylko lekko bol brzucha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A tyle się słyszy o objawach w ciąży, o mdłościach i wymiotach a jak widać u nas spokój :p Ciekawe czy tak pozostanie czy jeszcze będziemy wspominać ten bezobjawowy czas z utęsknieniem :-D
 
No właśnie ja też chciałabym chociaż potwierdzić ciąże. A zarodek to tak po jakim czasie od owulacji?

Ciaze potwierdzil ci tylko serduszko dobrze bijace bo jesli uderzen jest mniej niz 100 to bardzo zle , powinno byc 140-178

6 tyg Po zaplodnieniu powinno lecznnie musi byc widac pykajace serce , to sprawa indywidualna i zazwyczaj ginko daje znsc ze ciaza obumarla grubo Po 9 tyg ciazy jesli cerca dalej nie ma


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow chwilunia mnie nie było a wy tyle nadrukowalyscie dzień dobry witam wszystkie nowe mamusie oraz obecne już tu [emoji2]jak się dzisiaj czujemy ja właśnie pije kawusie i zjem szarlotkę[emoji2]

życie cudem jest[emoji1]
Smacznego :) A ja wczoraj stwierdziłam, że nie mam ochoty na kawę (zawsze piłam rozpuszczalną) i od dziś przestawiłam się na inkę :p
 
Ciaze potwierdzil ci tylko serduszko dobrze bijace bo jesli uderzen jest mniej niz 100 to bardzo zle , powinno byc 140-178

6 tyg Po zaplodnieniu powinno lecznnie musi byc widac pykajace serce , to sprawa indywidualna i zazwyczaj ginko daje znsc ze ciaza obumarla grubo Po 9 tyg ciazy jesli cerca dalej nie ma


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję, że w tym 6 tygodniu i 4 dniu będzie już widać serduszko :)
 
A tyle się słyszy o objawach w ciąży, o mdłościach i wymiotach a jak widać u nas spokój :p Ciekawe czy tak pozostanie czy jeszcze będziemy wspominać ten bezobjawowy czas z utęsknieniem :-D

Z corka JuZ mialam w 5 tyg , teraz 6 zaczynam a nic hsg Ale prigesteron caky czas idzie do gory wiec pewnie u nas milosci okolo 8 tyg[emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tyle się słyszy o objawach w ciąży, o mdłościach i wymiotach a jak widać u nas spokój [emoji14] Ciekawe czy tak pozostanie czy jeszcze będziemy wspominać ten bezobjawowy czas z utęsknieniem :-D
Spokojnie. To dopiero cisza przed burzą

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
 
Do góry