reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Granicą do wyłącznego karmienia mlekiem jest 6 miesięcy, potem dieta jest rozszerzana tak jak rodzic zapalnuje, i jak dziecko zweryfikuje.

Moja np dzisiaj zjadła łyżeczke zupki to oznacza, że mam czekać do kolacji? Oczywiście, że podam mleko bo do kolacji nie wytrzyma ☺
 
To ja widzę że wg Who granicą jest 6 Mc.
Przecież rozmawiamy o rozszerzaniu diety,a nie o czasie karmienia
To ja widzę że wg Who granicą jest 6 Mc.
Podalas minimalny czas kp,a nie informacje na temat rozszerzania diety,która zaczyna się od 6 mca. WHO mówi,że mleko to podstawa diety do roku,a pozostale posilki to uzupelnienie tej diety. Nie wiem,czemu takie oburzenie:) Każdy i tak decyduje sam,jak żywi dziecko.
 
wiadomo, ze dzieci sa rozne ale jesli chetnie zjada posilek to w czym problem? degustcja to jak ? dac 2 lyzeczki i nawet jak chetne kontynuowac nie dac wiecej bo musi mleko ?
z tym sie nie zgodze.
 
dziecko chyba bardziej haha ...moj synek, czasem zje owoce reszty nie akceptuje, gdyby jadl to bym dawala porcje. mleko dostaje kiedy chce,kp.

W takim razie zbijam piątke z Tobą. U nas tak samo, butla be, smoczek be, zupki be. Tylko ja bym poszła do fryzjera jak człowiek bez nerwów, że zastane w domu rozłoszczonego mą nieobecnością ssaka
 
wiadomo, ze dzieci sa rozne ale jesli chetnie zjada posilek to w czym problem? degustcja to jak ? dac 2 lyzeczki i nawet jak chetne kontynuowac nie dac wiecej bo musi mleko ?
z tym sie nie zgodze.
W samo sedno Arona. Też uważam tak samo. Czyli moje dziecko powinno tylko posmakować zupki czy owoców, bo do ukończenia pierwszego roku nie powinny one stanowić posiłku? ;)
 
reklama
Przecież rozmawiamy o rozszerzaniu diety,a nie o czasie karmienia

Podalas minimalny czas kp,a nie informacje na temat rozszerzania diety,która zaczyna się od 6 mca. WHO mówi,że mleko to podstawa diety do roku,a pozostale posilki to uzupelnienie tej diety. Nie wiem,czemu takie oburzenie:) Każdy i tak decyduje sam,jak żywi dziecko.
Ja się nie oburza. Tylko po co pisać takie głupoty.
 
Do góry