reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny,używa któraś silikonowych nakładek? Bo ja zaczęłam,jak miałam mega poranione sutki i używam do teraz.Wyczytałam jednak, że to nie jest dobre rozwiązanie.Mam się martwić? Czy olac sprawę,skoro dziecko mi ładnie przybiera?
 
reklama
Madlen, trzymam kciuki zeby sie poprawilo...

U nas dzisiaj nadal powtorka z rozrywki... Tak zmeczony ze az placze na zmiane z ziewaniem. Zasypia na kilka minut w porywach do 5(!) i znow pobudka i to samo w kolko. Przetrzepalam chyba pol internetu i (odpukac) spi od 50 minut! nie wiem czy to zasluga tej metody, czy po prostu wreszcie padl ze zmeczenia, ale spi. Probowalyscie tej metody 5s?
Link do: Metoda 5S: jaka jest metoda na płaczące dziecko, którą stworzył Harvey Karp

Owinelam ciasno, z nozkami na krzyz, wlaczylam szumienie z apki w tel, dalam smoka, przytulilam, pobujalam i zasnal w pol minuty i nadal spi! Troche mialam wyrzuty sumienia owijajac w taki upal, ale mam nadzieje ze sie nie zapoci, mam lekki otulacz.
Wydaje mi sie, ze to odruch moro nie daje mu spac i wybudza za kazdym razem.

Jeszcze pokropilam mu swoim mlekiem na wkladke laktacyjna i polozylam kolo glowki. Moze to glupie, ale probowalam wszystkiego [emoji1]

Mój mega lubi przytulać się do tetrowki której używamy przy karmieniu, wiec coś w tym jest [emoji4]

U nas właśnie dość hardcoreowa noc, młody co chwila wybudzał sie z płaczem, spał na mnie lub na tacie, nieodkladalny... poza tym mega nerwy przy piersi, od razu płacz i szarpanie... masakra. Nigdy wcześniej tak nie robił :/
 
Mój mega lubi przytulać się do tetrowki której używamy przy karmieniu, wiec coś w tym jest [emoji4]

U nas właśnie dość hardcoreowa noc, młody co chwila wybudzał sie z płaczem, spał na mnie lub na tacie, nieodkladalny... poza tym mega nerwy przy piersi, od razu płacz i szarpanie... masakra. Nigdy wcześniej tak nie robił :/
Moja tez przy tetrowce karmieniowej[emoji3]
 
Dziewczyny,używa któraś silikonowych nakładek? Bo ja zaczęłam,jak miałam mega poranione sutki i używam do teraz.Wyczytałam jednak, że to nie jest dobre rozwiązanie.Mam się martwić? Czy olac sprawę,skoro dziecko mi ładnie przybiera?

Ja uzywam na poczatku karmienia jak mam duze cisnienie :D pozniej odkladam. Nie zauwazylam zeby mialo to jakikolwiek zly wplyw na malego. A dlaczego to nie jest dobre?

Czesc , mozna powrócić? ;)
Jak tam u was? :)

Powiedzcie mi prosze, jesli wasze dzieci w nocy spia dluzej niz 3h, nie macie problemow z piersiami? Moj wczoraj spal bez przerwy przez 4h i jak sie obudzil to mialam tak twarde piersi, ze myslalam ze wybuchna... To sie unormuje? W ciagu dnia jak je co 2-3h jest ok, ale czesto je tez duzo czesciej, wiec wydaje mi sie ze mam przez to lekka nadprodukcje... A szczerze nie chce mi sie odciagac laktatorem jesli nie ma takiej potrzeby, bo mam wrazenie ze mi to powoduje wieksza laktacje...
W nd bylismy na grillu i nie karmilam go przez 5h (mialam odciagniete do butelki) i myslalam, ze umre. Piersi jak kamienie... Wrocilam do domu, od razu usiadlam do laktatora bo bol straszny i sciagnelam w pare minut cala butle... Chyba nie tak powinno byc? :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój mega lubi przytulać się do tetrowki której używamy przy karmieniu, wiec coś w tym jest [emoji4]

U nas właśnie dość hardcoreowa noc, młody co chwila wybudzał sie z płaczem, spał na mnie lub na tacie, nieodkladalny... poza tym mega nerwy przy piersi, od razu płacz i szarpanie... masakra. Nigdy wcześniej tak nie robił :/
Może skok rozwojowy?
 
Do góry