reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Są jeszcze takie rurki pomocne przy kolkach gdzie schodzą gazy windi może spróbuj

Powiem ci tak kolki jak ma to musi je przejść krople, rurki priobiotyki nie likwidują ich tylko zmniejszają czas płaczu
Wydaje mi się ze poprostu musicie to przejść
Zobacz załącznik 889027
Mąż właśnie pojechał po tę rurki do apteki.Ja nie wiem czy u nas to są kolki, pediatra twierdzi,że Mała brzuszek boli od gazów bo jest twardy, Mała nóżki podkurcza i cały czas stęka nawet przez sen,robi się też wtedy czerwona.
 
reklama
Mąż właśnie pojechał po tę rurki do apteki.Ja nie wiem czy u nas to są kolki, pediatra twierdzi,że Mała brzuszek boli od gazów bo jest twardy, Mała nóżki podkurcza i cały czas stęka nawet przez sen,robi się też wtedy czerwona.

A płacze przeraźliwie przeważnie pod wieczór i nie da się jej uspokoić ?
Z twojego opisu wynika ze to kolka skoro gazy nie schodzą
Spróbuj ta rurka zobaczysz ile tych gazów zejdzie i czy jej ulży
 
Mąż właśnie pojechał po tę rurki do apteki.Ja nie wiem czy u nas to są kolki, pediatra twierdzi,że Mała brzuszek boli od gazów bo jest twardy, Mała nóżki podkurcza i cały czas stęka nawet przez sen,robi się też wtedy czerwona.
Moga byc zwykle gazy. Praedziwa kolka na prawde rzadko wystepuje.
 
Jeszcze nie użyłam tej rurki.Troche baczkow popuszczała.Jeszcze się chwilę wstrzymam z tymi rurkami,zobaczę jak będzie w nocy. Teraz śpi i od czasu do czasu stęka i podkula nóżki.Jakos boję się użyć tych rurek... Ale jak będzie bardzo cierpiała to nie będę miała wyjścia. Do 12 tygodnia się wszystko normuje?!! Boże moja Mała ma dopiero 3 tygodnie....
 
Od wczoraj żadnej poprawy :-(Żeby to jak najszybciej minęło, mię chodzi już o te nieorzespane noce tylko żeby Mała nie cierpiała... Pępek n w nocy odpadł, ale został jeszcze strupek i takie coś żółtego na dole pępka, też tak mialyscie?

U nas było trochę żółtawej ropnej wydzieliny wlansie, ale tez pryskałam octaniseptem i osuszalam patyczkiem. Lekarka mówiła ze trzeba w miarę możliwości z tej wydzieliny tez oczyszczać.
 
reklama
Chyba jest delikatna poprawa, ale Mała nadal się pręży, stęka i podkula nóżki więc właśnie użyłam tej rurki.I powiem, że tych gazów nie było dużo.Zobaczymy czy jej się trochę poprawi.
 
Do góry