reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

O k... Dwa tygodnie. Ja już jestem wrakiem człowieka a teraz jeszcze to. Położna mi radziła przestawiać na spiocha ale mojej nie da się dobudzic dopóki sama nie będzie chciała a jak juz jest przypomna to znowu ryk.
No u mnie na śpiocha też się sprawdzalo. Dla mnie też był to koszmar. Zwłaszcza że akurat w tym czasie jeździliśmy prosić na chrzciny. Co chciałam ja u kogoś nakarmić to ryk. Potem już butelkę wozilam.
 
reklama
Muszę jakoś dać radę bez tego nabiału. Mam nadzieję, że ten espumisan pomoże, bo serce mi pęka jak Mała tak strasznie płacze, zanosi się, robi się czerwona Straszne to uczucie...
 
Rozumiem, u nas dzisiaj wieczorem znowu kolka :/ plus strasznie zaognione policzki... muszę iść do lekarza w poniedziałek.. nie wiem czy to tez nie jakas alergia- pytanie czy pokarmowa czy kontaktowa [emoji853]
 
Rozumiem, u nas dzisiaj wieczorem znowu kolka :/ plus strasznie zaognione policzki... muszę iść do lekarza w poniedziałek.. nie wiem czy to tez nie jakas alergia- pytanie czy pokarmowa czy kontaktowa [emoji853]
u nas bol brzucha , cale popoludnie walczylismy , wysypka tez mocniejsza , zeszla tez na plecki i klatke ...kurcze no. Mozliwe by wszystkie te dzieciaczki mialy ten sam problem ?
 
Do mam stosujących espumisan 100,podajecie tak jak na ulotce przed każdym karmieniem? ja karmie co dwie h wiec nam te kropelki dawać ci 2h.Boje się, że to za często dla takiego maluszka. Po jakim czasie zauważylyscie poprawę? Ja podaje od wczoraj rano a noc i tak miałam masakryczna, nie wspomnę już o Małej...
 
Do mam stosujących espumisan 100,podajecie tak jak na ulotce przed każdym karmieniem? ja karmie co dwie h wiec nam te kropelki dawać ci 2h.Boje się, że to za często dla takiego maluszka. Po jakim czasie zauważylyscie poprawę? Ja podaje od wczoraj rano a noc i tak miałam masakryczna, nie wspomnę już o Małej...

Co karmienie daje 10 - 15 kropel
Espumisan to to samo co sab simplex tylko dawkowanie inne u nas po 2 dniach już więcej pierdzenia było tzn gazy schodziły do tej pory kolka się nie powtórzyła
Podawanie espumisanu ma sens jeżeli dajesz go regularnie
Jest bezpieczny dla dzieci
 
Co karmienie daje 10 - 15 kropel
Espumisan to to samo co sab simplex tylko dawkowanie inne u nas po 2 dniach już więcej pierdzenia było tzn gazy schodziły do tej pory kolka się nie powtórzyła
Podawanie espumisanu ma sens jeżeli dajesz go regularnie
Jest bezpieczny dla dzieci
A co ile Pani karmi?
 
reklama
Do mam stosujących espumisan 100,podajecie tak jak na ulotce przed każdym karmieniem? ja karmie co dwie h wiec nam te kropelki dawać ci 2h.Boje się, że to za często dla takiego maluszka. Po jakim czasie zauważylyscie poprawę? Ja podaje od wczoraj rano a noc i tak miałam masakryczna, nie wspomnę już o Małej...
Spokojnie, espumisan w wiekszej dawce nie zaszkodzi. Mozna co 2 godziny.
 
Do góry