reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja absolutnie nie budzę-nie wierze ze głód ni obudzi dzieciaczków :) a przez wybudzanie nie naucza się spać dłużej... :)

Ja daje na kolki bobotic i niestey średnio pomaga :/ wczoraj była kolka ze 2h, dzisiaj 30-40 min, ale tez była i zdążyłam się spocić jak szczur... tak mi szkoda takiego maluszka :(
Bo te wszystkie srodki pomagaja na gazy. Na prawdziwa kolke nic nie pomoze, moze jedynie skrocic czas trwania. Malo ktore dziecko ma prawdziwe kolki, a ludzie tak nazywaja zwykle gazy. Jesli u Was to kolka to dzieki lekom moze jedynie trwac krocej. I to by sie zgadzalo, bo 40 min to krotko jak na kolke.
Ale oby to jednak byly chwilowe problemy a nie kolki.
 
reklama
Zobaczę co pediatra jutro powie. Zauważyłam, że jak dałam smoczek to Mała rzadziej je i o wiele krócej . Dziś musiałam ściągnąć pokarm bo pierś prawa zrobiła się twarda. Budzicie swoje Maluchy na karmienie co 3h?A powiedzcie mi jak powinna wyglądać sprawa z kupkami?Wczoraj Mała zrobiła ich z osiem a dzisiaj tylko dwie.

Ja absolutnie nie budzę jak dziecko przy iera prawidłowo nie ma potrzeby pozatym uczy się go nawyku wybudzania np co 3 godz po kilku tyg dziecko samo będzie się tak budzić mimo ze nie będzie głodne ...
Co do kupy przekarmieniu cycem może robić co karmienie a może nie robić do tygodnia także u was jest Ok
 
Mu już po wizycie dr kazała kupić Bobotic forte albo espumisan 100.Kupilismy espumisan tylko nie zapytałam jak dawkowac, tak jak na ulotce 5-10 kropel przed każdym karmieniem? W dodatku mam odstawić nabiał, zakaz jedzenia czekolady,orzechów, cytrusów i zup gotowanych na wywarze z kości. Mamy też zwiększyć biogaia do 2x dziennie po 5 kropel.
 
Mu już po wizycie dr kazała kupić Bobotic forte albo espumisan 100.Kupilismy espumisan tylko nie zapytałam jak dawkowac, tak jak na ulotce 5-10 kropel przed każdym karmieniem? W dodatku mam odstawić nabiał, zakaz jedzenia czekolady,orzechów, cytrusów i zup gotowanych na wywarze z kości. Mamy też zwiększyć biogaia do 2x dziennie po 5 kropel.

Ja stosuje espumisan 100 daje 10 kropel przed każdym karmieniem
Czyli eliminujemy nabiał z jadłospisu
 
Co ja mam jeść w takim razie....

IMG_1057.JPG
IMG_1056.JPG
IMG_1058.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1057.JPG
    IMG_1057.JPG
    264,4 KB · Wyświetleń: 347
  • IMG_1056.JPG
    IMG_1056.JPG
    210,4 KB · Wyświetleń: 347
  • IMG_1058.JPG
    IMG_1058.JPG
    245,7 KB · Wyświetleń: 344
reklama
Do góry