reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
A to ze swoim tobołem nie powinnam tak źle wyglądać :D
A jeszcze takie pytanko...myslicie ze moge wstawic się w szpitalu dopiero na wieczór? Czy raczej lepiej do poludnia? Do 13 wyrobie się z ktg i ginekologiem dopiero...a wolalabym jeszcze wrocic na spokojnie do domu i mlodego ogarnąć, na spokojnie zameldować się ok. 19 tam...

Ja przyjechałam popołudniu bo z rana jest dużo przyjęć i czekałabym kilka godz
 
Dziewczyny zaczynam sie troszkę martwić moja mała nie robiła kupy od 15 godz wczoraj co dwie godz się budzi i chce jeść 90ml 120 ml.czasem myślicie ze to nie za dużo juz sama niewiem każdy mówi co innego żeby jej tyle nie dawać powinna co 3 godz jeść inni zeby dawać jej herbatke pije ale to nie pomaga
 
Dziewczyny zaczynam sie troszkę martwić moja mała nie robiła kupy od 15 godz wczoraj co dwie godz się budzi i chce jeść 90ml 120 ml.czasem myślicie ze to nie za dużo juz sama niewiem każdy mówi co innego żeby jej tyle nie dawać powinna co 3 godz jeść inni zeby dawać jej herbatke pije ale to nie pomaga

A karmisz piersia?? Czy sztucznym ?

Jeżeli piersia to pije ile chce jeżeli sztucznym to może raz wypić mniej raz więcej ale co około 3 godz żeby się nie przejadła jeżeli wola szybciej pic to dopajaj woda ale tylko przy sztucznym

Co do kupy moj nie robił 4 dni w aptece kupiłam coś takiego nie podrażnia jelit i nie uzależnia to lek pediatryczny bezpieczny dla dzieci od urodzenia po zaaplikowaniu zrobił od razu 4 pampersy kupy

Poczekaj do jutra ewentualnie bo na sztucznym może nie robić codziennie a na cycku niby do 7 dni chciaz uważam ze to dużo i gdzieś ta kupa musi się odkładać
IMG_0853.JPG
IMG_0854.JPG
IMG_0855.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0853.JPG
    IMG_0853.JPG
    278,8 KB · Wyświetleń: 514
  • IMG_0854.JPG
    IMG_0854.JPG
    251,8 KB · Wyświetleń: 516
  • IMG_0855.JPG
    IMG_0855.JPG
    176,6 KB · Wyświetleń: 506
A karmisz piersia?? Czy sztucznym ?

Jeżeli piersia to pije ile chce jeżeli sztucznym to może raz wypić mniej raz więcej ale co około 3 godz żeby się nie przejadła jeżeli wola szybciej pic to dopajaj woda ale tylko przy sztucznym

Co do kupy moj nie robił 4 dni w aptece kupiłam coś takiego nie podrażnia jelit i nie uzależnia to lek pediatryczny bezpieczny dla dzieci od urodzenia po zaaplikowaniu zrobił od razu 4 pampersy kupy

Poczekaj do jutra ewentualnie bo na sztucznym może nie robić codziennie a na cycku niby do 7 dni chciaz uważam ze to dużo i gdzieś ta kupa musi się odkładać Zobacz załącznik 884303Zobacz załącznik 884304Zobacz załącznik 884305
Ok dzięki poczekam do jutra karmię mm mała tylko jak sie obudzi po np 2 godz pycha rączki do buzi mlaska jak pielucha leży obok to pcha do budz tak jak by dziecko nie jadło z 2 dni i jak jej nie dam mleka to płacz nic jej nie uspokoi tylko mleko i tez boję sie zeby nie przekarmic jej Chodz dziś w nocy spała prawie 5 godz
 
Ok dzięki poczekam do jutra karmię mm mała tylko jak sie obudzi po np 2 godz pycha rączki do buzi mlaska jak pielucha leży obok to pcha do budz tak jak by dziecko nie jadło z 2 dni i jak jej nie dam mleka to płacz nic jej nie uspokoi tylko mleko i tez boję sie zeby nie przekarmic jej Chodz dziś w nocy spała prawie 5 godz
Nie wydaje mi sie ze można przekarmic dziecko. Moja tez tak miała i położna mówiła ze to skok rozwojowy i skoro jest głodna to zeby karmić.
 
@Veraska a dzwoniłaś do niej?
Ja wyszłam we czwartek a była u nas w piątek. Dziś drugi raz była.
Nikoś pięknie przybrał, w piątek ważył 3500 gram dziś 3700 gram :)

ze złotych myśli- wpadła do nas dziś ciotka z wujkiem na kawę. On słynie z głupiego gadania i nie wyparzonej gęby :p ale dzisiaj to mnie uraził i mi się przykro zrobiło. Bo powiedział- o na was też 500+ działa, bo już w drugiej ciąży jesteś :o głupota ale dotknęła mnie...
na brzuszek i ogólnie stosujemy probiotyk
dicoflor-krople-dla-niemowlat-i-dzieci-5ml.2.jpg
Ile kropelek stosujesz? ,ja to dawałam synkowi ale już nie pamiętam chyba 2x po 3 kropelki
 
Dziewczyny ile miałyście wizyt położnej w domu? U mnie była już 3 razy i na 4 się zapowiedziała, jestem trochę w szoku bo u znajomych to zazwyczaj po raz... Coś się zmieniło czy po prostu mają wątpliwości co do mojej opieki nad dzieckiem :D
kochana do mnie chodziła przez 2 tyg codziennie :D he ale tez dawała mi zastrzyki i moze dlatego tak chodziła
 
reklama
Dziewczyny zaczynam sie troszkę martwić moja mała nie robiła kupy od 15 godz wczoraj co dwie godz się budzi i chce jeść 90ml 120 ml.czasem myślicie ze to nie za dużo juz sama niewiem każdy mówi co innego żeby jej tyle nie dawać powinna co 3 godz jeść inni zeby dawać jej herbatke pije ale to nie pomaga
Mm nie powinno sie karmic vzesciej niz co 3 godziny, bo mozna przekarmic.
A co do kupki to widzisz zeby sie meczyl? Moze sprobuj tej rurki Windi?
 
Do góry