reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Siemka dziewczyny pamięta mnie ktoś? Pewnie już większośc z Was rozpakowana....a ja mam dzisiaj gorszy nastrój bo na dzisiaj miałam termin....no ale może kiedyś się uda. Ślub za miesiac i po cichu liczę na miły prezent od M w noc poślubna, bo akurat wtedy powinnam miec płodne. Ostatnie 3 czy 4 cykle jak w zegarku co 28 dni ale ten cykl odpuszczamy. Za to jak w noc poślubną się nie uda to zawieszamy dzialania na półtora roku....także ten....
Gratuluję rozpakowanym pięknych maluszków i cierpliwości dla tych które jeszcze czekają.
Życzę Ci aby noc poslubna była owocna
 
reklama
Siemka dziewczyny pamięta mnie ktoś? Pewnie już większośc z Was rozpakowana....a ja mam dzisiaj gorszy nastrój bo na dzisiaj miałam termin....no ale może kiedyś się uda. Ślub za miesiac i po cichu liczę na miły prezent od M w noc poślubna, bo akurat wtedy powinnam miec płodne. Ostatnie 3 czy 4 cykle jak w zegarku co 28 dni ale ten cykl odpuszczamy. Za to jak w noc poślubną się nie uda to zawieszamy dzialania na półtora roku....także ten....
Gratuluję rozpakowanym pięknych maluszków i cierpliwości dla tych które jeszcze czekają.
Super, że się odezwałaś - oczywiście, że pamiętamy!
No i mocne kciuki za owocną noc poślubną [emoji110][emoji110][emoji110]
 
U nas są niebieskie i rozowe pudełka. Jeden z oddzialu noworodkowego, drugi z poporodowego czy jakoś tak. Duzo fajnych testerów i gazetek [emoji6]
Ostatnio przy okazji ktg dostalam kilka roznych testerow, np wkladki laktacyjne z jakims chlodzacym zelem na podraznione brodawki w srodku. Ciekawe jak się sprawdza.

Ogolnie mam pytanie. Ile czasu spedzilyscie na trakcie porodowym zaraz po urodzeniu zanim Was przewiezli na sale poporodowa czy jak to sie tam nazywa?
Nie jestem pewna ale chyba musi jakis czas minac zanim przewioza tak?

Ja leżałam godzinę, może chwile dłużej..

@Elodia daj znać jak się udał ślub i ogólnie trzymam kciuki, żeby wyszło wszystko tak jak powinno..!
 
Przystawiam ale i tak musze dokarmiac, pol godziny pompowania laktatorem i jestem w stanie tylko 50ml sciagnac a mala nie umie jakos super efektywnie ssac..
No to u mnie w ciągu 3-5 minut jakieś 70 z jednego do odczucia ulgi a z dwóch to spokojnie 150 ml i to jest tak żeby spuscic ten nawał ale meczy tez bo wiecznie chodzę zalana łóżko tez wkładki nie dają rady ale z 2 strony mały je 5 min i najedzony tylko ze aż czasem tak leci ze się mały zachlysta. Słuchaj a może jakaś poradnia lamtacyjna ci pomoże?
 
Kur...a denerwuje mnie to ze czlowiek chce karmic i nie moze..
Wiesz co nie wiem jak uwazasz ale ja właśnie miałam taką polozna w szpitalu co prowadzi u nas poradnie laktacyjna i wyobraź sobie ze mówi do mnie ze jeśli matka karmiaca ma mało pokarmu to najlepszy sposób piwo 0% gdyż ma w sobie chmiel jeczmienny i nie ponoć najlepszego sposobu na tlusciutki i wielkiej ilości pokarm. Koleżanka stosuje i mówi że jest ok małemu nic nie jest pokarmu fuuul wiec chyba działa jak uwazasz ale według położnej i tej koleżanki to naprawdę dobry sposób.
 
Siemka dziewczyny pamięta mnie ktoś? Pewnie już większośc z Was rozpakowana....a ja mam dzisiaj gorszy nastrój bo na dzisiaj miałam termin....no ale może kiedyś się uda. Ślub za miesiac i po cichu liczę na miły prezent od M w noc poślubna, bo akurat wtedy powinnam miec płodne. Ostatnie 3 czy 4 cykle jak w zegarku co 28 dni ale ten cykl odpuszczamy. Za to jak w noc poślubną się nie uda to zawieszamy dzialania na półtora roku....także ten....
Gratuluję rozpakowanym pięknych maluszków i cierpliwości dla tych które jeszcze czekają.
Hey pewnie ze pamiętamy[emoji8]. Mocne kciuki za noc poślubna[emoji110][emoji110][emoji110]! Trzymaj się kochana i dawaj znać [emoji8]
 
reklama
Mialam tak w pierwszych tygodniach a teraz sie zesrało...Tez slyszalam ze slod jeszmienny jest dobry na te sprawy
Ja z młodą miałam pokarm długo ale głupia cipa myślałam że mała się nie najada i odstawiłam ja a każdy mi mówił ze mam boski pokarm tylko ze człowiek poszedł na łatwiznę dlatego teraz powiedziałam nie ma ze boli będę karmić ile fabryka da [emoji4]
 
Do góry