reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
powodzenia Mamuśki :)

hej :)
Mężu u babci ja mam dzień leniucha- jak zrobię parę rzeczy.
Mamy po cc, bo się zastanawiam czy nie kupić wyższych majtek bawełnianych, bo wszystkie mi się kończą mniej więcej na wysokości linii cięcia. Będą podrażniały czy nie?
Mężu mnie wczoraj zapytał czy kubek do picia spakowałam. No i się teraz zastanawiam czy spakować czy nie. Miałyście?
Ja wzięłam i kubek i talerz i sztućce.

Za godzinkę wychodzimy do domu :))))
 
Jejku dziewczyny ale mam humorki wczoraj się śmiechem zanosilam i nie wiem czemu ale z rana płacz mała się wystraszyla ehh a teraz jeszcze szklanke stluklam [emoji34][emoji34][emoji34]wrrr niby objawy porodowe mam od 3 dni a porodu nic a nic widu.
 
powodzenia Mamuśki :)

hej :)
Mężu u babci ja mam dzień leniucha- jak zrobię parę rzeczy.
Mamy po cc, bo się zastanawiam czy nie kupić wyższych majtek bawełnianych, bo wszystkie mi się kończą mniej więcej na wysokości linii cięcia. Będą podrażniały czy nie?
Mężu mnie wczoraj zapytał czy kubek do picia spakowałam. No i się teraz zastanawiam czy spakować czy nie. Miałyście?
Kubek do szpitala zawsze obowiazkowo. I sztucce. Zawsze lepiej miec swoje.
 
reklama
Do góry