reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Tetno malego uspokoilo sie i wysłali mnie na patologie ciazy.beda obserwowac jego tetno i zobacza co z tym malowodziem.Podobno powinni wywolywac do 48 h lub cesarka zobaczymy co powie lekarz
 
reklama
Hej hej, co u Was ?
Mam jakiś kryzys, wstyd się przyznać ale czekam tylko na moment kiedy starszak pojdzie spać by odetchnąć choć troszke :/

Powodzenia wszystkim spodziewajacym się w najblizszym czasie. :)
 
Jak dla mnie cos zaczyna się dziać. A przynajmniej mi tak się pierwszy zaczynał, a skurcze przypominaly mocny okresowy ból podbrzusza.
Trzymam kciuki :)

To mnie tak boli jakiś czas i dooopa.

Byłam dzisiaj na USG tym po 38 tc, wg USG młody jest w okolicach 40 centyla, więc nie urodzę raczej wielkoluda- z czego się cieszę OFC Aktualna waga ok 3100. Widać że ma mało miejsca ale szyjka wciąż się trzyma... eh.


Dziewczyny, jade do szpitala. Wody mi odchodza, ale skurcze slabe narazie. :) zjadlam sniadanie i w drodze. Ale punktualne to moje dziecko :)

Ooooo i jak i jak?? Dawaj znać...! No timing ma idealny :)

Dzieki:) mam nadzieje ze u mnie troche dluzej to potrwa, bo czekam na izbie przyjec w pampersie.... i uprzedzaja ze nawet do 3h mozemy czekac... dobrze ze sukienke ubralam. Strasznie leca te wody

To nawet po odejściu wód nie biorą Cię od razu?? :o

Zabieraja mnie na porodowke przez malowodzie i wysokie tetno malego .cisnienie 142 na 96 moje

Kciuki żeby wszystko o czasie ogarnęli...

Hej hej, co u Was ?
Mam jakiś kryzys, wstyd się przyznać ale czekam tylko na moment kiedy starszak pojdzie spać by odetchnąć choć troszke :/

Powodzenia wszystkim spodziewajacym się w najblizszym czasie. :)

Ja myślę że to żaden powód do wstydu ;) Moje starsze dziecko wróciło dzisiaj po prawie 2 tyg i pomimo że ma 8 lat już prawda jest taka, że jednak mam więcej pytań, wymagań, próśb... nic dziwnego że też tak czujesz...
 
To mnie tak boli jakiś czas i dooopa.

Byłam dzisiaj na USG tym po 38 tc, wg USG młody jest w okolicach 40 centyla, więc nie urodzę raczej wielkoluda- z czego się cieszę OFC Aktualna waga ok 3100. Widać że ma mało miejsca ale szyjka wciąż się trzyma... eh.




Ooooo i jak i jak?? Dawaj znać...! No timing ma idealny :)



To nawet po odejściu wód nie biorą Cię od razu?? :o



Kciuki żeby wszystko o czasie ogarnęli...



Ja myślę że to żaden powód do wstydu ;) Moje starsze dziecko wróciło dzisiaj po prawie 2 tyg i pomimo że ma 8 lat już prawda jest taka, że jednak mam więcej pytań, wymagań, próśb... nic dziwnego że też tak czujesz...
Kurde, wspolczuje Ci, tyle się meczysz. Dobrze zrozumialam ze nie chcesz oxy?

Ja juz się czuje doslownie zirytowana. Na takim skraju wytrzymałości. Mojego synka jakiś diabełek opetal ostatnio i po prostu wymiekam. Skąd w jednym dziecku tyle pomyslow..:/
W dodatku fizycznie nie daje rady.
 
Kurde, wspolczuje Ci, tyle się meczysz. Dobrze zrozumialam ze nie chcesz oxy?

Ja juz się czuje doslownie zirytowana. Na takim skraju wytrzymałości. Mojego synka jakiś diabełek opetal ostatnio i po prostu wymiekam. Skąd w jednym dziecku tyle pomyslow..:/
W dodatku fizycznie nie daje rady.

Nieeeee ja póki co w ogóle nie myślałam jeszcze o wywoływaniu porodu bo obiektywnie patrząc mam czas a starszy urodził się idealnie w terminie. W sumie „cieszę się” ze coś tam się dzieje, może urodzę wcześniej... ale bóle okresowe fakt, nie są jakieś mega przyjemne...
 
Nieeeee ja póki co w ogóle nie myślałam jeszcze o wywoływaniu porodu bo obiektywnie patrząc mam czas a starszy urodził się idealnie w terminie. W sumie „cieszę się” ze coś tam się dzieje, może urodzę wcześniej... ale bóle okresowe fakt, nie są jakieś mega przyjemne...
A to przepraszam, pomylilam Cie z kimś innym z forum z tym oxy :)
Mnie chwile męczyły takie bóle podbrzusza, wydawalo mi się ze to już...ale ustalo calkiem, jedynie czasem coś zaboli...ale męczy mnie krzyż,ciezko dziwgnac, kucnac,schylic sie...a wieczorami spowiadam się nad porcelana :/ już bym wolala te przepowiadajace skurcze, a tak termin przesunal mi sie na sierpień i nie chce nawet myslec że bede do tego czasu sie czula jak paralityk jakis gdzie tyle roboty codziennie
 
reklama
Najgorsze ze starszaki tesknia a nie wiadomomo ile tu bede moja 8 latka strasznie plakala do sluchawki ze teskni i czy moga jutro odwiedzic obiecalam ze spytam czy moge zjechac na pierwsze pietro do restauracji
 
Do góry