reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No staram sie odpoczywac ale wtedy pojawiaja sie wyrzuty sumienia odnosnie starszej corki[emoji53]
no wlasnie to jest problem.mojego 5 latka zostawilam na lipiec w przedszkolu zeby mial podworko i kolegow zaprowadzam go na 10 a maz odbiera przed 17 zeby sie wybiegal bo jaj juz nie dojde do parku czy plac zabaw gorzej ze jutro wraca 8 latka z obozu i bedzie sie nudzic dziadkowie zabiora ich dopiero 28 lica na tydzien nad jezioro dlatego chce jak najszybciej urodzic i z wozkiem smigac na place zabaw i parku
 
reklama
No juz sil mi brakuje[emoji53] I wlasnie to jest najgorsze, ze na jakies dzialania tez sil brak. Najchetniej bym ciagle lezala[emoji53]
U mnie to samo, sił nie mam by wstać. Skurcze ustały, a szkoda. Idealna data do porodu, pierwszy syn wyszedł 10.10 a drugi mógłby 7.7 :)

Przyjmował ktoś smecte w ciąży? Albo coś podobnego?
Caly czas mam odruchy wymiotne, nic zjeść nie mogę dosłownie..
Przez ostatnie trzy tygodnie schudłam podnad kilogram :o
 
U mnie to samo, sił nie mam by wstać. Skurcze ustały, a szkoda. Idealna data do porodu, pierwszy syn wyszedł 10.10 a drugi mógłby 7.7 :)

Przyjmował ktoś smecte w ciąży? Albo coś podobnego?
Caly czas mam odruchy wymiotne, nic zjeść nie mogę dosłownie..
Przez ostatnie trzy tygodnie schudłam podnad kilogram :o
ponoc to chudniecie normalne przed porodem.Mi dzis ruchu brakowalo i znalazlam sambe i zumbe dla ciezarnych maz mial ze mnie ubaw
 
no bez przesady ze 2 czy 3 piosenki zatanczylam i kregoslup wymiekl
To i tak dobrze , mi tego ruchu brakuje najbardziej w ciazy. Zawsze nadaktywna byłam, a teraz jak osiemdziesieciolatka się czuje.
Syn wstąpił do okolicznego gangu osiedlowych dzieciaków. I on ma radoche i matka ma spokój :)
 
To i tak dobrze , mi tego ruchu brakuje najbardziej w ciazy. Zawsze nadaktywna byłam, a teraz jak osiemdziesieciolatka się czuje.
Syn wstąpił do okolicznego gangu osiedlowych dzieciaków. I on ma radoche i matka ma spokój :)
Ja pod koniec 1 trymestru i przez 2 trymestr chodzilam na fitness dla kobiet w ciazy i cwiczylam z you toubem .ale zaczely sie bole z prawej strony brzucha ,raz z maty nie moglam wstac i zaczal twardniec brzuch wiec lekarka zabronila.i jak to ujela mama ginekolog w 3 trymestrze zaczal sie zywot leniwej ksiezniczki choc nie do konca dwojka dzieci sprzatanie gotowanie dzwiganie zakupow
 
Od wczoraj jesteśmy w domu Lilianka 2940kg 57 dł
 

Załączniki

  • received_2483891814958555.jpeg
    received_2483891814958555.jpeg
    282,1 KB · Wyświetleń: 259
reklama
Dziewczyny pomóżcie co .Od początku mówiłam. Ze nie chce karmić w szpitalu nie mialam pokarmu ona płakała dawały jej butelke stwierdziłam ze juz zostaję przy butelce później płacz bo ona szuka cyca i rączki pycha do buzi ale cycki bolały bo nie odciagane grudy ból i zaczęłam smarować surytusm zeby wypalić a w pon iść do lekarze po tabletki jak bratowa sie dowiedziała to siadła na mnie ze karmic położna to samo a ja tak naprawdę nie wiem z jednej strony chce dla niej bo mi szkoda jej a z drugiej chciała bym pozbyć sie mleka juz zeby nie bolało
 
Do góry