reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jezu, serio? Tyle czasu takiej mekki...
Ta ciąża kompletnie w niczym nie przypomina poprzedniej...
Masz jakieś rozwarcie juz?
Tydzien temu bylo 0.5cm[emoji53] Teraz nie wiem jaka sytuacja. Poprzednio tak sie meczylam prawie 3 tygodnie, wiec bylam przygotowana[emoji53]
 
reklama
Niektorym dziewczynim tu seks pomogl[emoji6] Ale mi poki co nic nie pomaga[emoji6]
od czwartku meza prosze mialam wtedy skurcze co 10 min i ucieka przedemna mowi ze w tej ciazy mam za duze libido a jeszcze czytalam i ogladalam o orgazmicznych porodach i powiedzialam ze tez tak chce sama w koncu sutki pomecze amoze jakies cwiczenia you toubie sie znajdzie
 
Tydzien temu bylo 0.5cm[emoji53] Teraz nie wiem jaka sytuacja. Poprzednio tak sie meczylam prawie 3 tygodnie, wiec bylam przygotowana[emoji53]
Współczuję, ja dopiero drugi dzień i mam dość. Silna babka jesteś, nie ma co.
Najchetniej zaczelabym kombinować by to przyspieszyć, ale przy tych dolegliwościach ochoty brak...prędzej bym swojemu miala ochote wpieprzyc niz pieprz*yc [emoji14]
 
Mialam to samo z synem. Trafilam z lekkimi regularnymi skurczami do szpitala i 2cm rozwarcie, pozniej skurcze mi przeszły jak uslyszalam jak kobita obok się darla. mimo wszystko dostalam oxy i poszło.
Ja też tak miałam przy synku. Trafiłam do szpitala po 10h regularnych skurczy co 5 minut i się okazało, że rozwarcie zaledwie 2cm. Dostałam oxytocyne i po 4h już był na świecie. To było 3 dni po terminie.
 
od czwartku meza prosze mialam wtedy skurcze co 10 min i ucieka przedemna mowi ze w tej ciazy mam za duze libido a jeszcze czytalam i ogladalam o orgazmicznych porodach i powiedzialam ze tez tak chce sama w koncu sutki pomecze amoze jakies cwiczenia you toubie sie znajdzie
Haha, no ja to juz nawet na seks nie mam sily, tak mnie wszystko boli[emoji53] Do tego ciagle mi sie spac chce i taka jakas bezsilna jestem[emoji53]
 
Współczuję, ja dopiero drugi dzień i mam dość. Silna babka jesteś, nie ma co.
Najchetniej zaczelabym kombinować by to przyspieszyć, ale przy tych dolegliwościach ochoty brak...prędzej bym swojemu miala ochote wpieprzyc niz pieprz*yc [emoji14]
No juz sil mi brakuje[emoji53] I wlasnie to jest najgorsze, ze na jakies dzialania tez sil brak. Najchetniej bym ciagle lezala[emoji53]
 
reklama
Do góry