reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Przy sn dostaje sie mbiejsza dawke lekow nuz przy cc. Tak zeby czuc skurcze, a nie czuc volu. Nawet w trakcie dzialania zzo mozna sie poruszac.
Aaa, w ten sposób, dzięki. Juz sobie wyobrazalam że bede leżeć plackiem póki nie puści.

Czy Wam organizm się czysci przed porodem? Od wczoraj okropnie się czuje. Oslabiona jak przy grypie, mdłości i ból w krzyżu. A w dodatku Każdy spacer wywoluje regularne skurcze, przechodzą jak usiade..
Mam nadzieję,że to juz blisko a nie żadna grypa czy coś w tym stylu. Ledwo z zapaleniem dziasla sie uporalam :/
 
Aaa, w ten sposób, dzięki. Juz sobie wyobrazalam że bede leżeć plackiem póki nie puści.

Czy Wam organizm się czysci przed porodem? Od wczoraj okropnie się czuje. Oslabiona jak przy grypie, mdłości i ból w krzyżu. A w dodatku Każdy spacer wywoluje regularne skurcze, przechodzą jak usiade..
Mam nadzieję,że to juz blisko a nie żadna grypa czy coś w tym stylu. Ledwo z zapaleniem dziasla sie uporalam :/
Ja mam tak juz ze dwa tygodnie. I z dnia na dzien jest coraz gorzej. Skurcze juz mocno bolesne, a bol krocza taki ze ledwo chodze.
 
Hej jestem z sierpniowek ;) tez mam taki bol krocza ze ledwo chodze.. skurcze nie regularne ale bolesne.. najgorzej jak ciagnie w dol..
A masz juz ciaxe donoszona?
Najgorsze jest to meczenie sie z bolami tyle czasu. Wolalabym zeby zlapalo mnie przed samym porodem. W pierwszej cuazy meczylam sie tak prawie trzy tygodnie przed porodem[emoji53]
 
reklama
Do góry