reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ola ja tez nie miałam żadnych skurczy dopiero po odejściu wód, po jakiś 2 godzinach sie zaczęły. Takze nie ma reguły.
Dajesz nadzieję :)

Urodziłyśmy w ten sam dzień, w tym samym szpitalu i chwilę leżałyśmy na jednej sali [emoji2]

To nasz Filipek z 4 lipca, 3000g i 56cm [emoji4]Zobacz załącznik 874604

Magdalena ur.06.07.18 w sposób naturalny , 3580 g. i 59 cm.Zobacz załącznik 874605
Kochane maleństwa [emoji173] Gratuluję!
 
Dziewczyny zastanawiam się nad zzo.
Jak to jest z tym znieczuleniem? Czy odrazu po porodzie mozna wstać normalnie czy trzeba to przeczekać jak w cc? Nie mam pojęcia jak to wygląda, mówiąc szczerze. Czy czuje się przy tym parte i wgl?
Czuje się zacofana przez ta położną, o cokolwiek nie spytalam to odsylala do kogoś innego po info, zero konkretow.
Przy sn dostaje sie mbiejsza dawke lekow nuz przy cc. Tak zeby czuc skurcze, a nie czuc volu. Nawet w trakcie dzialania zzo mozna sie poruszac.
 
reklama
Do góry