reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja pytalam mojego lekarza i powiedzial, ze oni tego nie praktykuja. Jak przyjade to maja obowiazek mnie zbadac i zrobic ktg. I raczej nigdy sie nie zdarzylo, zeby byl jakis problem. A w razie co to mam dzwonic do niego[emoji6]
No widzisz kazdy szpital inny. Mi powiedzieli ze to nie przychodnia ...
 
reklama
Widzę że różnie z tym ktg u Was. Wystraszylam się że lakarze mnie zaniedbali już bo w 1ciąży bylam w tej chwili juz po 2wizytach a teraz cisza i jeszcze mam czekać,aż moj gin wróci z urlopu żeby dostać skierowanie.
Panikuje jak zwykle ;)

macie może jakieś sposoby na ból dziąseł? Męczę się już któryś dzień...ani jeść ani spać.
Przyjmuje już sporo tabletek i wolalabym nie dokładać do tego przeciwbolowych czy antybiotyku...
 
Widzę że różnie z tym ktg u Was. Wystraszylam się że lakarze mnie zaniedbali już bo w 1ciąży bylam w tej chwili juz po 2wizytach a teraz cisza i jeszcze mam czekać,aż moj gin wróci z urlopu żeby dostać skierowanie.
Panikuje jak zwykle ;)

macie może jakieś sposoby na ból dziąseł? Męczę się już któryś dzień...ani jeść ani spać.
Przyjmuje już sporo tabletek i wolalabym nie dokładać do tego przeciwbolowych czy antybiotyku...
ja dziś czuję ze mam spuchnięte dziąsła ale namszczescie nie bolą tylko krew przy myciu sie pojawia
 
To zaczynamy 38
 

Załączniki

  • 2018-06-27-13-51-03.png
    2018-06-27-13-51-03.png
    39,8 KB · Wyświetleń: 105
Widzę że różnie z tym ktg u Was. Wystraszylam się że lakarze mnie zaniedbali już bo w 1ciąży bylam w tej chwili juz po 2wizytach a teraz cisza i jeszcze mam czekać,aż moj gin wróci z urlopu żeby dostać skierowanie.
Panikuje jak zwykle ;)

macie może jakieś sposoby na ból dziąseł? Męczę się już któryś dzień...ani jeść ani spać.
Przyjmuje już sporo tabletek i wolalabym nie dokładać do tego przeciwbolowych czy antybiotyku...
A moze zel na zabkowabie pomoze[emoji6]
 
poszłam dziś do lekarza na NFZ przy okazji ktg boł krocza nasila sie nie mogę podnieść nogi nawet do góry za bardzo czuje jak by mi wszystko puchło od środka poszperał mi tylko tam i jeszcze gorzej boli niby mowił ze nić sie nie dzieje jeszcze ze dziecko małe i dlatego tak wariuje bo ma miejsce ..
 
reklama
Do góry