reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No widzisz! Teraz jak już wiesz i zjesz ananasa to urodzisz na bank :D


Nie wiem, bo nie chce mi się rozbierać a potem ubierac i się pocić w międzyczasie :D


Jutro na kolację zamówimy coś mega ostrego, ale najpierw okna i ananas :D

Widzę ze pełna mobilizacja:-) :)

Moj partner cały czas mowi ze urodzę w finał mistrzostw świata w piłce i on nie bedzie mógł oglądać :-D (oczywiście to żart jest).
4 lata temu przez moja pomyłkę nie mógł oglądać i mu obiecałam, ze za na następny finał nic nie zaplanuje.
Zaczęły sie mecze i u mnie zaczęły sie powoli delikatne bóle i ciągnięcia, chyba padnę jak faktycznie urodzę w ten dzien.
 
reklama
Jola jak poczujesz potrzebe prysznica wykorzystaj meza ....juz i tak sie trzeba rozebrac a spocona jestes... wczesniej umyj okna , potem zjedz ananasa z curry, popij lisciami z malin potem olejek rycynowy, potem dzwon po mnie i Karle i lecimy w pole ....
Dobra! Ale Wy też zróbcie wszystko to co napisałaś żebyśmy razem w tym polu urodziły. Może do końca życia będziemy miały darmowe ziemniaki?
 
Ja właśnie szykuje sie na festyn, rozpoczęcie wakacji, synek ma startować w biegach :) wlasnie spi "ładuje sie" :D
Wkoncu wyjde na więcej niż chwilkę do ludzi :D a w poniedziałek wizyta
To milego dnia[emoji3]

My sie wybietamy na grilla na dzialke[emoji3] Tyljo najpietw M przyniesie wozek z piwnicy. Musze go poogladac i obczaic co zrobic z praniem.
 
Ja wkoncu robię beze [emoji4]

Z tymi anasami to min 3 trzeba zjeść Jola także niech Łukasz ci zapas zrobi im więcej tym lepiej ja już id przyszłego czwartku zaczynam
Narazie mecze się z hemoroidkiem który jest wielkości rodzynki a bol taki ze chodzić nie umiem już byłam w aptece i wiem co dorzucę do torby do szpitala ..
 
Ja wkoncu robię beze [emoji4]

Z tymi anasami to min 3 trzeba zjeść Jola także niech Łukasz ci zapas zrobi im więcej tym lepiej ja już id przyszłego czwartku zaczynam
Narazie mecze się z hemoroidkiem który jest wielkości rodzynki a bol taki ze chodzić nie umiem już byłam w aptece i wiem co dorzucę do torby do szpitala ..
Oj wspolczuje bolu[emoji53] Oby masc pomogla!
 
hemoroid.jpg
Ja wkoncu robię beze [emoji4]

Z tymi anasami to min 3 trzeba zjeść Jola także niech Łukasz ci zapas zrobi im więcej tym lepiej ja już id przyszłego czwartku zaczynam
Narazie mecze się z hemoroidkiem który jest wielkości rodzynki a bol taki ze chodzić nie umiem już byłam w aptece i wiem co dorzucę do torby do szpitala ..
Może to nie hemoroid tylko pijawka? :O Wszakże wszystkie już jesteśmy hipciami
 

Załączniki

  • hemoroid.jpg
    hemoroid.jpg
    87,6 KB · Wyświetleń: 611
reklama
Dopiero nadrobiłam. Właśnie leżę i odpoczywam. Pierwsza noc w domu była taka sobie. Budziłam się kilka razy. Brzuch boli jak się obracam na boki. A mały się chyba wczoraj znowu obrócił bo był z lewej strony a teraz czuję po prawej.
 
Do góry