reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
To wizytujemy jutro razem . Będzie dobrze , a źle bo jak masz też wyglądać jesteś wkoncu w ciąży i to już przy końcu , może odpoczynku potrzebujesz ? Są upały, ja też wyglądam jak... wzięłam prysznic umylam włosy i czuje się jak po jakiejś wyprawie [emoji1]

Dla mnie prysznic/ kąpiel, smarowanie, a jeszcze mycie głowy za jendym rzutem to też jak wyprawa...
 
Wiola a jak sie czujesz ?
Kinga kiedy masz wizyte ?
yustme za 5 dni masz slub:o ale czas leci jednak ....

dlatego wole wanne :D

Ja tez codziennie wody po pachy leżę godz i grzeje się jak foczka gorzej z wstawaniem musiałam sobie opatentować jakiś sposób i padło pozycja na pieska musze komicznie wygladac [emoji23] cozzzzz ale ten relax
 
reklama
Noooo dokładnie, 5 dni... ale cieszę się, bo będzie jeden stres organizacyjny z głowy... potem tylko pranie ciuszków i mogę czekać na poród :)

Ja ostatnio częściej biorę prysznic, bo wyłażenie z wanny jest masakrą...
 
Do góry