reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
dziewczyny jak to jest z meldunkiem dziecka ja jestem u swoich rodziców mój maż u swoich nie przemeldowaliśmy sie jeszcze do naszego mieszkania moge małą zadowalać odrazu w naszym mieszkaniu
 
Jutro wizyta, a ja mam jakieś złe przeczucia. Cały dzień czuję się źle, bolą mnie nogi, brzuch, krocze. Teściowa mówi, że źle wyglądam. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje, ja mam dopiero 34 tydzień [emoji33]. Już nie wspomnę, że połowy rzeczy nawet nie kupiłam, ubranek nie prałam... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
 
Jutro wizyta, a ja mam jakieś złe przeczucia. Cały dzień czuję się źle, bolą mnie nogi, brzuch, krocze. Teściowa mówi, że źle wyglądam. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje, ja mam dopiero 34 tydzień [emoji33]. Już nie wspomnę, że połowy rzeczy nawet nie kupiłam, ubranek nie prałam... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
uspokój sie bo zaczynasz panikować tak jak ja a pewnie nie mamy nawet za bardzo powodu
 
reklama
Czy wy też czasami odczuwanie takie kłucie w kroczu??? Jakby ktoś was tam prądem poraził... :o

No i często przy chodzeniu mnie tak kłuje

Marika ja się zastanawiałam nad bankiem pępowiny krew + pępowina 2500zl ale jakiś rabat idzie dostac jak powołam się na szpital gdzie będę rodzic
Roczny abonament 690,00 z tego co pamietam
Mam taka książeczkę tam to jest opisane wszystko
 
Do góry