reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kochana może to jednorazowy wyskok mdlosci....


Ja za dwa dni zaczyna 8 tydzien ło jezu liedy to zlecialo [emoji173] jeszcze aby ok 30 tygodni i dzidzi w ramionach będzie

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
Chcialabym czasami mialam tak ze na chwile mnie zmulilo...ale dzis to ja dziekuje i ten metal w ustach.
 
reklama
Najlepiej obwinić kręgosłup. Ta metoda zawsze dziala :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
Wiesz co ja mam problem z zatokami i czesto na nie mam l4. Tylko troche sie boje, ze mloda gdzies przypadkiem mojej mamie wygada, a nie chce zeby sie martwila, ze znowu jestem chora. Moze ten kregoslup bedzie bezpieczniejszy.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Wiesz co ja mam problem z zatokami i czesto na nie mam l4. Tylko troche sie boje, ze mloda gdzies przypadkiem mojej mamie wygada, a nie chce zeby sie martwila, ze znowu jestem chora. Moze ten kregoslup bedzie bezpieczniejszy.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
No jasne że bezpieczniejszy.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Ryzyko poronienia. Dzisiaj plamienia były brązowe. Serce jest, lekarz mówil że trzeba ratować bo zagrożenie jest. Na razie sygnały. I muszę leżeć. Dam znać pewnie jak wyjdę ze szpitala. Do usłyszenia i módlcie się za nas proszę
Trzymaj się kochana [emoji8] trzymam kciuki za was żeby z groszkiem wszystko dobrze było. I przede wszystkim nie denerwuj się i nie panikuj. Będzie dobrze [emoji8]

w57vpc0z8kh81mb5.png
 
reklama
Do góry