reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Zobaczcie jakiego mam prezesika... Gdy rano wstaję do toalety to zamiast leżeć dalej u siebie w legowisku zajmuje najlepsza miejscówkę [emoji16] Księżniczka na ziarnku grochu
IMAG0946.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0946.jpg
    IMAG0946.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 395
Ja właśnie czekam aż przywiezie mi kokeAnka że swojego pola nie pryskane ;)
Już doczekać się nie mogę ,i dziś nawet dowiedziałam się że mają indeks niski ,także tylko jeść ;)
 
No a jednak dziś sporo się nabiegalas to teraz spróbuj do końca dnia odpoczywać i olej wszystko [emoji8]
No wlasnie wcale nie sporo! Autobus pod domem, a i do labu z przystanku blisko. Ja juz na prawde w ogole chodzic nie moge[emoji33]

Posiedzialam, pojadlam, ponadrabialam Was i biore sie za to prasowanie.
 
A jak już tak gadamy na facetów to ja wczoraj ugotowałam gar krupniku z myślą, że zawsze dodatkowo się nawodnie no i dla faceta nie będę musiała robić obiadu codziennie i co? Wczoraj zjadł cały gar zupy [emoji23][emoji39] no ja dwie miseczki bo wczoraj jedna i dziś jedna... A on wczoraj cały gar... Na dnie mi zostawił [emoji23] bo podjadal co chwilę... Zamiast obiad zjeść na obiad to miał obiad, przekąskę i kolację no i dokladki
Hahaha[emoji23][emoji23][emoji23] No to powinnas sie ciesxyc, ze mu tak smakowalo, ze co chwile podjadal[emoji3]
 
reklama
Do góry