reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
mi się marzy 18.07.18 [emoji14] ale tak Młody zrobi co będzie chciał ;P

u nas na targu są truskawki po 18 zł kilogram
muszą stanieć bo muszę dżemu narobić :p
Ja z 1 miałam szansę na datę urodzenia 10.10.10, ale chyba bym już zwariowała bo to było 10 dni po terminie ;) A wyszedł 4 ;)
 
przydaje sie a bo uleje a to przesika lub przekupka przerabialam to ze starszakami .a przy odpieluchowaniu mus konieczny .a przy chorobach zdarza sie i przedszkolakom
Moja 8 lat do tej pory ma. Zdarzylo jej sie juz 2 razy lozko zarzygac, a matetac caly[emoji6]
 
Kurde, faceci. Mój też chory to leży i jest tylko "Jolunia a zrobiłabyś herbaty? Jolunia a może byś tą super rozgrzewającą zupkę dała radę ugotować?Kochanie ale się źle czuję, muszę to wyleżeć i sie wygrzać" I ciągnie nosem i wgl . A rano co? On już całkowicie zdrowy mimo wiszącego gluta i do pracy idzie. A jak wraca to znowu "O matko jest gorzej niż wczoraj" i tak w kółko.
Standard[emoji53]
 
Właśnie bez zmian. Myślałam, że w ciagu dnia ten katar troszkę odpuści ale niestety nos cały czas zawalony. Jedna dziurka całkowicie zatkana, drugiej mało co brakuje. Dobrze, że dziś wizyta to może coś mi poradzi. No i mam nadzieję, że ASP i ALT może zmaleją czy coś....
Oby katar szybko przeszedl! A co do wynikow to pewnie beda do powtorzenia, jak lekko podwyzszone.
 
reklama
Do góry