reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Siemka!
@Marika92 trzymam mocno za Was kciuki i zazdroszczę oglądania małych bobasów. W lipcu urodzisz swojego, takie pulchniutkiego i różowego! :*
A ja miałam kiepską noc. Okazuje się, że za bardzo się podjarałam nowym samochodem i za mocno włączyłam klimę. Mam zawalony cały nos, gardło boli. Na szczęście gorączki brak.
I niestety mam ASP i ALT zawyżone.... Nie wiele ale jednak. Zobaczymy co dziś gin powie. Ale białka w moczu cały czas brak więc toczę się dalej :)
Kto dziś ze mną wizytuje?
 
Siemka!
@Marika92 trzymam mocno za Was kciuki i zazdroszczę oglądania małych bobasów. W lipcu urodzisz swojego, takie pulchniutkiego i różowego! :*
A ja miałam kiepską noc. Okazuje się, że za bardzo się podjarałam nowym samochodem i za mocno włączyłam klimę. Mam zawalony cały nos, gardło boli. Na szczęście gorączki brak.
I niestety mam ASP i ALT zawyżone.... Nie wiele ale jednak. Zobaczymy co dziś gin powie. Ale białka w moczu cały czas brak więc toczę się dalej :)
Kto dziś ze mną wizytuje?
prawdopodobnie ja:Djesli mnie nie odesla ... wyniki tez ma mi kolezanka odebrac dzis ...oby byly!
u mnie na wariata ...
 
No teraz jest ok :) to są takie napady, że kilka godzin mam a później chwila spokoju :) najgorszy będzie czerwiec bo stężenie pylku traw jest wtedy wysokie a narazie podobno jest średnie... Najgorzej w nocy gdy mam katar bo wtedy nie da się udroznic nosa i oddycham buzia a podczas spania się nie pije więc później ból straszny bo wszystko wysycha... Teraz na lipiec czekam nie tylko ze względu na poród, ale i dlatego, że alergię mam do połowy lipca [emoji39][emoji4]
To faktycznie Cię wymęczy ,ech..
Oby chociaż alergolog dała cis żeby delikatnie ulżyć
 
Siemka!
@Marika92 trzymam mocno za Was kciuki i zazdroszczę oglądania małych bobasów. W lipcu urodzisz swojego, takie pulchniutkiego i różowego! :*
A ja miałam kiepską noc. Okazuje się, że za bardzo się podjarałam nowym samochodem i za mocno włączyłam klimę. Mam zawalony cały nos, gardło boli. Na szczęście gorączki brak.
I niestety mam ASP i ALT zawyżone.... Nie wiele ale jednak. Zobaczymy co dziś gin powie. Ale białka w moczu cały czas brak więc toczę się dalej :)
Kto dziś ze mną wizytuje?
Jola trzymam kciuki :)
 
Jaki przystojny Lekarz tu się przechadza :D mało widać na zdjęciu :D
_20180515_094929.JPG
 

Załączniki

  • _20180515_094929.JPG
    _20180515_094929.JPG
    29,2 KB · Wyświetleń: 489
reklama
Do góry