reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny po kontroli szyjka znów krótsza.. Ma 1,5 cm.. Jestem w szpitalu, przyjęli mnie od razu na oddział i będę podawać sterydy.. :(
Kurcze, ale poza szyjka to wszystko z małym ok? Leż i odpoczywaj trzymam kciuki żebyś spokojnie te kilka tygodni jeszcze dotrwała.
 
Mogłabym powiedzieć, że nie i tyle ale kurcze żal mi męża. Zostawił dla mnie rodzinę i przyjechał do Polski. Rzadko się widują a wiem że bardzo tęskni. Ja też do teściów absolutnie nic nie mam, bardzo ich lubię i może mały pomoże troszkę i wyjdzie tydzień wcześniej [emoji6]

Jasne, rozumiem :) To trzymam kciuki ;)

Oni są bezbłędni jakbyś Czesia poznała to byś go chciała z mety [emoji23] pies arystokrata śpi 20 godz w lozku i nic go nie rusza
A Gustaw to wędrowniczek

No właśnie, na focie nawet wyglądają jak super fajni kumple :D

Dziewczyny po kontroli szyjka znów krótsza.. Ma 1,5 cm.. Jestem w szpitalu, przyjęli mnie od razu na oddział i będę podawać sterydy.. :(

O nieeee..... :no: Kurcze, a masz rzeczy ze sobą? Teściowie wiedzą już? Rety, trzymam kciuki żeby szybko wszystko ogarnęli i żebyś mogła szybko wrócić do domu...
 
Jasne, rozumiem :) To trzymam kciuki ;)



No właśnie, na focie nawet wyglądają jak super fajni kumple :D



O nieeee..... :no: Kurcze, a masz rzeczy ze sobą? Teściowie wiedzą już? Rety, trzymam kciuki żeby szybko wszystko ogarnęli i żebyś mogła szybko wrócić do domu...
Teściowie już jadą z rzeczami dla mnie :( boję się bardzo
..
 
reklama
Do góry