reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dobrnęłam jakoś do żłobka, przede mną 5 godzin spokoju :) Nospa zaczyna działać, więc może się uda usiąść duo pracy. Pewnie to po prostu reakcja na to, że dzidziuś teraz szybko rośnie, ale przez chwilę myślałam, że się zaczynają skurcze.

No to korzystaj ze spokoju teraz i odpoczywaj. Ja za 2 h odbieram moja i zacznie się harówa ;)
 
reklama
Z tym piciem wody to bardzo bardzo ważne [emoji23] ja mało piłam - tak do litra, ale atak kołki nerkowej i nakaz picia na SOR 2-3 litrów był bardzo skuteczny[emoji16] wszystko byle kolka nie wróciła! To jest zło w czystej postaci, pociesza mnie ze w necie piszą, ze kolka czasem boli bardziej niż poród, bardzo bym chciała aby tak było [emoji110]
Potwierdzam, info z pierwszej ręki, poród w porównaniu z kolką to pestka.
 
Potwierdzam, info z pierwszej ręki, poród w porównaniu z kolką to pestka.

Mnie to aż sparaliżowało, wyłam z bólu, a na SOR płakałam jeszcze rejestrując się bo panie miały czas [emoji477]️[emoji452] heh, jeszcze tydzień po ataku byłam jak zombi. No i lekarka powiedziała, ze albo 3 litry codziennie albo się widzimy jeszcze kilka razy w tej ciąży, przekonała mnie [emoji136]‍♀️
 
Dzień dobry :)

Mnie czasem lekko zaboli jak kopie, tyle że on mam wrażenie leży non stop tak samo, bokiem, główka na dole bardziej po prawej stronie a nogi ma po mojej lewej stronie brzucha i jak się przeciąga czy kopie to czuje stopy na samym boku brzucha.
Dziewczyny jesli chodzi o rzęsy to co jaki czas trzeba je robić i ile płacicie i co to za metoda klejenia?
Ola moja lezy dokladnie tak samo! Czuje to i na usg tez za kazdym razem tak jest[emoji3]
 
@olaaa7 ja płacę 100/120zł za metodę 2d :) i mam spokój jakoś na 3-4 tyg :D
_20180507_140823.JPG
 

Załączniki

  • _20180507_140823.JPG
    _20180507_140823.JPG
    20,8 KB · Wyświetleń: 289
reklama
Fajnie ze blisko

Ja to niewiem jak moi tescie 80 lat oboje a i lot wezma sami i posiedza z Nicole [emoji85]skad ta Sila !

Chcialabym jak oni byc kiedts
Haha, to moja mama 77lat, a tato 84lata. Mama troche gorzej, ale tato w swietnej formie. Jeszcze autem jezdzi i mloda potrafi sie zajac. 3 razy dziennie z psem na spacery chodzi, dzialke obrabia swoja i nasza[emoji6] Tez nie wiem skad te sily.
 
Do góry