reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witajcie dziewczyny :*
Nadrobiłam Was gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za resztę wizytujacych :* maleństwa juz takie duże :)
Ja juz w domu wypisali mnie bo powiedzieli ze nic mi nie jest ani dzidzi wiec nie mają mnie po co tu trzymac co do tego mojego tętna to już tak może zostać do końca bo po 30 tygodniu wzrastają hormony serce znowu ma wzmożoną prace i niestety tak się dzieje pogoda tez nie pomaga ale zostało 4 tygodnie i 4 dni do cc wiec musimy wytrzymać :)
Ja jutro na badania jadę i w środę albo czwartek wizyta a w poniedziałek usg :) dziś tez miałam usg przed wyjściem ale sprawdzili tylko przepływy łożysko i takie najważniejsze rzeczy pani doktor powiedziała ze jeszcze nie widziała tak niegrzecznego dziecko bo brzuch chodził na wszystkie strony :D
Super, ze wdomku! Obyjuz tak pozostalo do porodu.
O matko, 4 tyg i 4 dni[emoji33] Przeciez to zaraz!
 
reklama
Już po, z małym wszystko ok, termin porodu pokrywa się idealnie z om, czyli 9 lipca. Ulżyło mi. Jedyne co to mam mało wód płodowych. Nie wiem co to znaczy, lekarz nie mówił że jest to powód do stresu, więc s nie stresuje. Zobaczymy co powie mój lekarz 17 maja. Mały waży 1838g więc nie już taki mały. Nastawiłam się na nagranie płytki w 4d i dupa. Nic nie było widać, nawet nie mam żadnego zdjęcia nadającego sie do ramki. Trochę się rozczarowałam. Myślałam że zobacz buzię i będę wiedziała jak wygląda a nie wiem nic, jedyne co widzieliśmy to dziurki w nosie od dołu i usta i muszę stwierdzić, że dziurki w nosie i usta ma jak M :p Potem wrzucę wszystkie inne wymiary :) pytałam też o orientacyjną wagę przy porodzie to powiedział że trudno przewidzieć bo zależy kiedy się urodzi ale jego zdaniem koło 3500g. Aaa i zapomniałam dodać że spędziliśmy tam godzinę bo wchodziliśmy 3 razy z nadzieją że mały się obróci :p przy ostatnim podejściu lekko się ruszył, że udało się obejrzeć brzuszek :) Coś czuję że będzie drugi M w mini wersji :D
super ze wszystko wporzadku :) Mały juz rosnie ładnie :)
 
W końcu się odkopałam i was nadrobiłam, choć łatwo nie było ;)

To teraz po kolei - badania zrobione, wyniki odebrane, hemoglobina 12,6, więc ładnie się trzyma :) (wege bez suplementacji)
Reszta wyników też ok :)

A na prenatalnych wszystko ok, Hania cały czas ułożona główkowo, ale modelowo się zasłoniła, tak, że podobnie jak @olaaa7 nie mam ani filmu ani nawet fotki... Można było zobaczyć stópki, ucho i koniuszek nosa [emoji23]
Ważne, że zdrowa, serduszko, narządy itd. Przepływy ok, łożysko 2 stopień...
No i mija Kruszynka waży 1650g, i termin też na 09.07 - czyli trochę drobnejsza od syna Oli, no ale to dziewczynka ;)
 
reklama
Do góry