reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Mi motylek w ogóle mi się nie męski wydaje ;) córce bym jeszcze kupiła ale dla chłopaka jakoś nie bardzo [emoji14]
koleżanka, mi teraz namieszała, że obowiązkowo w foteliku musi być, żeby karku nie uszkodzić
Foteliki są tak robione, że nic w nim nie musi być
 
foteliki maja te wkladke dla niemowlat, myslisz ,ze nie starczy ? pewnie by napisali... mam wrazenie ,ze to tylko taki chwyt reklamowy zeby nastepny gadzet byl niezbedny ... :D
Dokładnie tak
Zapytany fizjoterapeuta dziecięcy pytany o poduszki, motylki itd jednoznacznie powiedział, że są szkodliwe. Przypadki, gdy mogą mieć pozytywny wpływ są bardzo ograniczone, związane z jakąś chorobą czy dysfunkcją
 
Mi motylek w ogóle mi się nie męski wydaje ;) córce bym jeszcze kupiła ale dla chłopaka jakoś nie bardzo :p
koleżanka, mi teraz namieszała, że obowiązkowo w foteliku musi być, żeby karku nie uszkodzić
W foteliku głowę powinna trzymać wkładka dla noworodka, taka od fotelika. Motylek zbędny, w niczym nie pomaga.
 
Witajcie dziewczyny :*
Nadrobiłam Was gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za resztę wizytujacych :* maleństwa juz takie duże :)
Ja juz w domu wypisali mnie bo powiedzieli ze nic mi nie jest ani dzidzi wiec nie mają mnie po co tu trzymac co do tego mojego tętna to już tak może zostać do końca bo po 30 tygodniu wzrastają hormony serce znowu ma wzmożoną prace i niestety tak się dzieje pogoda tez nie pomaga ale zostało 4 tygodnie i 4 dni do cc wiec musimy wytrzymać :)
Ja jutro na badania jadę i w środę albo czwartek wizyta a w poniedziałek usg :) dziś tez miałam usg przed wyjściem ale sprawdzili tylko przepływy łożysko i takie najważniejsze rzeczy pani doktor powiedziała ze jeszcze nie widziała tak niegrzecznego dziecko bo brzuch chodził na wszystkie strony :D
 
reklama
Do góry