reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Witam, kciuki za wszystkie wizyty, czekamy na same dobre wiesci
Ja dzisiaj mało co spałam, przyjęli w nocy dziewczyne z bólami i do rana nie można było zasnąć, tak biedna jęczała
 
Heja!
Trzymam kciuki za dziesiejsze wizyty i czekam na same dobre wieści! :)
Ja nie wiem czy na ip sie nie przejadę z tymi moimi bólami brzucha. Wezmę ciepły prysznic, łyknęłam nospę i czekam na efekty. Jak nie będzie to jadę bo już serio się martwię
 
reklama
Też tak myślę:) I potem w domu też się przyda na zmianę mieć jakby jedna niezdazyla wyschnac czy niezdazyla się wyprać a jednak krocze w koszuli ma lepszy dostęp powietrza niż w spodniach czy spodenkach [emoji4]
Ja tam biorę dwie koszule i dwie bluzeczki na ramiączkach i dwie pary luźnych spodenek. Mi już teraz jest bardzo gorąco a gdzie do lipca. Pomijam fakt że po porodzie to się pocilam jak świnia
 
Do góry