reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@Karla88 właśnie widziałam na allegro te wanienki i spoko są?? Może od razu od jednego sprzedawcy wezmę przewijak [emoji4] łóżeczka też widziałam na Olx za grosze ale nie raz też nie są drogie na allegro już nowe.. A co do wózka... Najbardziej przerażają mnie ceny.. jeszcze tyle dla małego a skąd na to wszystko.. A gdzie reszta do mieszkania :/

Właśnie ja brałam od jednego wanienka z stelażem i przewijak żeby przesyłka wyszła jedna
Wanienka spoko stelaż stabilny i na dobrej wysokości jak dla mnie 160 cm [emoji847]

W razie co wrzucam link do sklepu
Zobacz ofertę: TEGA WANNA WANIENKA DUŻA 100-102 CM +STOJAK STELAŻ Link do: TEGA WANNA WANIENKA DUŻA 100-102 CM +STOJAK STELAŻ
 
reklama
Mam tak samo. Mala pojemność i jak coś zjem to mam wrażenie ze zwrócę. Albo jak się schylę po jedzeniu... masakra.
...i jednocześnie potrzeba, żeby coś zjeść... prawdziwy dramat :D O ile dobrze pamiętam poprzednią ciążę, to już tak zostanie. Wtedy sobie robiłam kanapeczki na noc na ten wilczy apetyt i jadłam, jak się pusto zrobiło w brzuchu, ale teraz młody śpi ze mną w pokoju i wciągnąłby mi te kanapeczki.
 
Zazdroszczę ja nawet nie zaczęłam prac [emoji23] ale w tym tyg się za to wezmę
Musze jeszcze przewijak kupić sztywny bo kupiłam jeden i jak blondynka nie doczytalal ze to miękki ale zostawię go najwyżej dam mamie żeby miała u siebie w razie czego
Jeszcze jedna koszula do szpitala
I chyba wszystko mam..
stwierdziłam ze jakby co dokupie ma bieżąco już po porodzie
Hehe, mój noworodek chyba będzie "chodził" w samym pampersie... zapomniałam, że oddałam te najmniejsze rzeczy, zostało mi dosłownie 5 bodziaków z długim rękawem i ze 2 z krótkim. Dobrze, że to lato :D Na szczęście wanienkę, przewijak i takie rzeczy mam jeszcze po starszym.
 
@Jola92 jak masz dobry przepis na fasolowe brownie, to wrzuć do kulinarnego. Próbowałam robić parę razy, ale zawsze czegoś brakowało do ideału.
 
Właśnie ja brałam od jednego wanienka z stelażem i przewijak żeby przesyłka wyszła jedna
Wanienka spoko stelaż stabilny i na dobrej wysokości jak dla mnie 160 cm [emoji847]

W razie co wrzucam link do sklepu
Zobacz ofertę: TEGA WANNA WANIENKA DUŻA 100-102 CM +STOJAK STELAŻ Link do: TEGA WANNA WANIENKA DUŻA 100-102 CM +STOJAK STELAŻ
Te stojaki sa bardzo fajne, stabilne. Tez taki mam. I w pracy mamy takie, a tam stabilnosc mega wazna[emoji6]
 
Cześć dziewczyny :)
Wczoraj było rodzinnie, i na forum czasu brakło [emoji15][emoji6]
Ale dzisiaj was nadrobię ;)
(z góry przepraszam za odpisywanie na stare posty.. [emoji15])

Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i prenatalne [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]

Ja się właśnie zbieram pobrać krew, potem prenatalne, a po południu endokrynolog...
A jutro rano wizyta...
Trochę się boję.... [emoji15][emoji20]

No i miłego dnia [emoji4]
 
Ja już tez nie śpię to wstawanie na sikanie ... czy to już ten etap ???

Powodzenia na wizytach
Aga daj znac po prenatalnych
Nic się nie bój będzie Ok!
 
Cześć dziewczyny :)
Wczoraj było rodzinnie, i na forum czasu brakło [emoji15][emoji6]
Ale dzisiaj was nadrobię ;)
(z góry przepraszam za odpisywanie na stare posty.. [emoji15])

Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i prenatalne [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]

Ja się właśnie zbieram pobrać krew, potem prenatalne, a po południu endokrynolog...
A jutro rano wizyta...
Trochę się boję.... [emoji15][emoji20]

No i miłego dnia [emoji4]
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] Czekamy na super wieści
 
reklama
Do góry