reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Iii wszystko co mam dla małego mam już wyprasowane :D

Zazdroszczę ja nawet nie zaczęłam prac [emoji23] ale w tym tyg się za to wezmę
Musze jeszcze przewijak kupić sztywny bo kupiłam jeden i jak blondynka nie doczytalal ze to miękki ale zostawię go najwyżej dam mamie żeby miała u siebie w razie czego
Jeszcze jedna koszula do szpitala
I chyba wszystko mam..
stwierdziłam ze jakby co dokupie ma bieżąco już po porodzie
 
Zazdroszczę ja nawet nie zaczęłam prac [emoji23] ale w tym tyg się za to wezmę
Musze jeszcze przewijak kupić sztywny bo kupiłam jeden i jak blondynka nie doczytalal ze to miękki ale zostawię go najwyżej dam mamie żeby miała u siebie w razie czego
Jeszcze jedna koszula do szpitala
I chyba wszystko mam..
stwierdziłam ze jakby co dokupie ma bieżąco już po porodzie
No ja też przewijak potrzebuje, łóżeczko, wanienke i wózek.. Te najdroższe rzeczy...
 
A ja znowu piekę brownie :D Ale będę jadła! Tylko robię to zdrowsze z czerwonej fasoli bez cukru itp

Ja właśnie wróciłam z knajpy zerzarlam burgera wołowego 4 ogórki kiszone i fryty [emoji23] a jutro będę o wodzie [emoji23]

Ooo widzicie nie mam osłonki na smoczek i kremu do pupy ..
Nożyczek i do nosa
 
No ja też przewijak potrzebuje, łóżeczko, wanienke i wózek.. Te najdroższe rzeczy...

Ja kupowałam wanienkę z stelażem coś koło 80,00 zł z Allegro

Łóżeczko akurat dostałam ale ost oglądałam na olx i kurczę fajne używane jak nowe czasem za pare groszy tylko materac dokupić

I na wózek tez czekam chyba odbiorę go na koniec maja bo przy tym remoncie nawet nie mam go gdzie trzymać ..
 
reklama
@Karla88 właśnie widziałam na allegro te wanienki i spoko są?? Może od razu od jednego sprzedawcy wezmę przewijak :) łóżeczka też widziałam na Olx za grosze ale nie raz też nie są drogie na allegro już nowe.. A co do wózka... Najbardziej przerażają mnie ceny.. jeszcze tyle dla małego a skąd na to wszystko.. A gdzie reszta do mieszkania :/
 
Do góry