reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny dziś w nocy poderwalam się szybko z lozka i tak mnie w pwchwinie zabolało że myslalam że cos sie tam zerwał :/ dziś tez trochę bolało: ( dobrze ze jutro wizyta to się wyspowiadam
Bolą Was te sciegna w pachwinie normalnie ciężko się wyprostować?
tak , dosc czesto;)
 
reklama
Jola ja bym wybrala z pierwszego linka wysokoelastyczny. Jakos troche obawiam sie tego lateksu pod wzgledem alergizujacym.
Ale jesli pianka wysokoelastyczna to takiej samej jakosci jest ten, ktory ja wybralam, a tanszy. Pewnie dlatego, ze bez wzoru disneya[emoji6]
 
Powiedz mi co zamwilas w aptece bo tez sie zbieram i nie wiem co :D
Majtki poporodowe wielorazowe, podkłady higieniczne jednorazowe, patyczki higieniczne dla maluszka, krem na każdą pogodę, octanisept, wkładki laktacyjne, płyn do kąpieli dla maluszka, maść na odparzenia, pampersy 1 - 43 szt, podkłady poporodowe, chusteczki nawilżanie, maść na brodawki, nosefrida do noska i jeszce parę rzeczy które mi się na później już przydadzą a na pewno nie będę miała na to głowy żeby iść i kupić.. Jak o czymś zapomniałam możecie mi przypomnieć :D
 
Majtki poporodowe wielorazowe, podkłady higieniczne jednorazowe, patyczki higieniczne dla maluszka, krem na każdą pogodę, octanisept, wkładki laktacyjne, płyn do kąpieli dla maluszka, maść na odparzenia, pampersy 1 - 43 szt, podkłady poporodowe, chusteczki nawilżanie, maść na brodawki, nosefrida do noska i jeszce parę rzeczy które mi się na później już przydadzą a na pewno nie będę miała na to głowy żeby iść i kupić.. Jak o czymś zapomniałam możecie mi przypomnieć :D
nozyczki do paznokci dla niemowlat, smoczek i oslonke na niego...:D
 
Majtki poporodowe wielorazowe, podkłady higieniczne jednorazowe, patyczki higieniczne dla maluszka, krem na każdą pogodę, octanisept, wkładki laktacyjne, płyn do kąpieli dla maluszka, maść na odparzenia, pampersy 1 - 43 szt, podkłady poporodowe, chusteczki nawilżanie, maść na brodawki, nosefrida do noska i jeszce parę rzeczy które mi się na później już przydadzą a na pewno nie będę miała na to głowy żeby iść i kupić.. Jak o czymś zapomniałam możecie mi przypomnieć :D
Dzieki wielkie :* to od razu tez zamowie zeby nie zwlekac ;p w tej aptece gemini tak ? :)
 
reklama
Do góry