reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie no, 100km to przesada. Moze ktoras kolezanka moze Ci kogos polecic? Albo przez fb poszukaj na jakiejs grupie swojego miasta?
Jest jeden polecany bardzo, ale w maju też się stąd przenosi do innego miasta. Ciul, wrócę na "stare smieci". Bardzo musiałam poprzedniego gin więc ze spuszczona głowa i pokorą wroce. Mam nadzieje, że on pracuje nadal u nas w mieście, bo to jednak 3 lata temu byłam w ciąży z corka. Aż mu wspolczuje, zapoznać się z tak wysoka ciąża od nowa, moja cukrzyca, tarczyca...
 
reklama
Jest jeden polecany bardzo, ale w maju też się stąd przenosi do innego miasta. Ciul, wrócę na "stare smieci". Bardzo musiałam poprzedniego gin więc ze spuszczona głowa i pokorą wroce. Mam nadzieje, że on pracuje nadal u nas w mieście, bo to jednak 3 lata temu byłam w ciąży z corka. Aż mu wspolczuje, zapoznać się z tak wysoka ciąża od nowa, moja cukrzyca, tarczyca...
No kurcze, ciezko bedzie ogarnac tak wysoka ciaze. No ale trudno, wyjscia nie ma.
 
Noo większość osób ma bezbarwne, rzadko białe ( to zależy od koloru sluzu, z którego czop powstal)... A ile po tym urodzilas Marysie??? U mnie już minęło z 4 dni ... Muszę wierzyć ginekologowi, że to nic takiego ... Gdyby był powód jak ten, że ostatnio nie czułam ruchów to kazałby mi przyjść :) kase by zarobił :)

Ja mam cały czas albo bezbarwny śluz albo biały jak piszesz i to od początku ciazy
 
Coraz gorzej sie czuje. Juz zatoki mam zapchane[emoji20] Nie wiem jak przetrwam kolejne dni. Najchetniej bym przelezala w lozku[emoji53]
 
Witajcie. Noc fatalna. Bol zatok nie do zniesienia, nos zatkany, brzuch twardy. W ogole spac nie moglam. Sprobuje sie jeszcze przespac, bo potem mam prenatalne. Nie wiem jak sie ogarne i dojade.

Zycze wszystkim milego dnia i udanych wizyt!
 
Witajcie. Noc fatalna. Bol zatok nie do zniesienia, nos zatkany, brzuch twardy. W ogole spac nie moglam. Sprobuje sie jeszcze przespac, bo potem mam prenatalne. Nie wiem jak sie ogarne i dojade.

Zycze wszystkim milego dnia i udanych wizyt!
Oj biedna ze musialas sie tak w nocy meczyc :( Oby Szybko Ci przeszlo. Przespij sie jesli masz tylko okazje. Na ktora prenatalne ? Powodzenia :*
 
Witajcie :* Ja juz nie spie noc nawet przespalam , jeszcze tydzien do wizyty :) Powodzenia i kciuki za wizytujace dzis :* Ja ostatnio mega wrazliwa i denerwuje sie o wszystko i zaraz placz :(
 
reklama
Do góry