reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Na którą masz? Zapomnialam zapytac jakie leki teraz dostalas?


Na 13ta , leki dalej to co w szpitalu nawet mi ładnie panie zapakowaly tak jak miałam w szpitalu żebym niemusiala wczoraj po aptekach chodzić :)i do wizyty mam tak ładnie popakowane na każdy dzień przekochane kobietki :)
20180307_092810-2016x1512.jpg
 

Załączniki

  • 20180307_092810-2016x1512.jpg
    20180307_092810-2016x1512.jpg
    433,2 KB · Wyświetleń: 275
reklama
Właśnie jak to jest uuWas z tą glukoza, bo u n mnie kłuja 3 razy, na czczo po godzinie i dwoch i dopiero za parę godzin mam wyniki, Kinga30 A ty jak mialas pobrane na czczo że wiedzialas wynik od razu?
 
A u mnie na czczo w ogole nie pobierają, krew pobierają tylko raz po godzinie od wypicia...i przed badaniem mogę zjeść śniadanie. Ciekawe dlaczego są takie różnice w zaleceniach, ja glukozę robię w De.

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
To w ogóle jakaś dziwna procedura :O
U nas naczczo, pobierają, oznaczają na szybko glukometrem (jak za dużo, to nie dają glukozy), a potem po 1h i po 2h

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Bardzo dobrze, że mass swoją wizytę tak szybko to lekarz sprawdzi czy wszystko ładnie się zatrzymało:)

f2w39n7303c24ozn.png


No myślę , że i tak i tak bym musiała iść ale akurat tak się "spasowalo "że moja już wcześniej umówiona się zazebila z ta która muszę mieć żeby ocenić . Chociaż mi i tak już za długo:(
 
Mój przypadek był bardzo rzadki...w szpitalu wszyscy byli zdziwieni, że się nie udało...Nawet teraz jak leżałam to dwóch lekarzy mnie poznało i położne też kojarzyły ;/ Także nie ma co się nakręcać strachem na zapas :) Wysyłam dobre myśli!
U mnie teraz trudno, bo to ten czas, gdy leżałam w pierwszej ciąży w szpitalu i jeszcze była nadzieja...Wizytę mam 13.03 i będzie to dokładnie 23t2d, czyli tak jak musiałam urodzić i stracić Michałka. Bardzo już czekam na to badanie...chce wiedzieć czy dalej mamy szansę tym razem wygrać życie.
Bardzo współczuję straty, ale wierzę, że Michałek czuwa, i tym razem uda się szczęśliwie odnosić [emoji106]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
U nas jest bardzo restrykcyjnie przy tym badaniu. Wytycznych jeszcze pilnują pielęgniarki. U mnie pije się glukozę przy pielęgniarce, nie można dodać cytryny, trzeba siedzieć w poczekalni przez cały czas. Jedyne co, to pozwalają małymi łykami pić wodę mineralną.
Mnie nawet nie pozwolili wody...
Tylko zamiast siedzieć pozwolili leżeć...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
No faktycznie zadbaly o Ciebie!!! :)


No na prawdę tyle ciepła i takiej dobroci tam doznałam że w szpitalach to rzadkość :) co chwilę przychodziły pytaly czy czegoś niepotrzebuje czy boli itd na prawdę z opieki jestem mega mega zadowolona :) powiedziały że czekają na mnie w lipcu że wcześniej mam zakaz wstepu :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
To w ogóle jakaś dziwna procedura :O
U nas naczczo, pobierają, oznaczają na szybko glukometrem (jak za dużo, to nie dają glukozy), a potem po 1h i po 2h

0d1yrjjgtd95fou3.png


Ja jeszcze nie wiem jak to tutaj jest , ale ja pewnie z wiadomych przyczyn będę musiała to przejść na lezaco moja lekarka mówiła że w 24 tygodniu zrobimy te badanie cukru to wam powiem jak to u mnie:)
 
Do góry