reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Na obiad zrobiłam dziś co kocham najbardziej czyli cokolwiek włoskiego :D Makaron + sos z kurczaka, szpinaku ricotty i suszonych pomidorów :)
20180305_161832.jpg

W nagrodę synu skopał mnie tak mocno że prawie popuściłam, serio. Leżeliśmy i patrzyslimy jak brzuch raz mi sie wypukla z lewej a potem z prawej i tak w kółko, az w koncu dostałam takiego kopniaka w pęcherz że ledwo zdążyłam dobiec do łazienki
 

Załączniki

  • 20180305_161832.jpg
    20180305_161832.jpg
    440,4 KB · Wyświetleń: 310
Właśnie pogoda na plus to i samopoczucie powinno być lepsze :(
Ale zmiana z zimnego na cieplo, ja odczuwam strasznie zmiany pogody chociaż nie wszystkie bole można na pogodę zwalic bo to zalezy co i jak boli. Jak mnie np biodra to jeszcze sobie mogę zwalic na pogodę. Jedyny plus, że niedługo wizyta
 
Na obiad zrobiłam dziś co kocham najbardziej czyli cokolwiek włoskiego :D Makaron + sos z kurczaka, szpinaku ricotty i suszonych pomidorów :) Zobacz załącznik 841441
W nagrodę synu skopał mnie tak mocno że prawie popuściłam, serio. Leżeliśmy i patrzyslimy jak brzuch raz mi sie wypukla z lewej a potem z prawej i tak w kółko, az w koncu dostałam takiego kopniaka w pęcherz że ledwo zdążyłam dobiec do łazienki
No nie dziwie sie że kopal ☺️ pysznie wyglada☺️
 
reklama
Do góry