reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jak już Poznań płeć to w końcu też będę mogła szaleć aaaa. :D i tak zaraz przejrze co mają w tym smyku :p
Będziesz szalala [emoji16] wierzę, że moje urodziny przyniosą Ci szczęście i 12 marca poznasz płeć [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Prywatnie nie ma kto. Ginekolog nie prowadzi ciąży tutaj, przyjmuje tylko w związku z chorobami ginekologicznymi. Zresztą u mnie w mieście nie ma ginekologów prywatnych niestety. Zostaje tylko szpital, ale muszę mieć jakiś poważniejszy powód aby jechać na ostry dyżur.
A powiedz mi, tak z ciekawosci. Poza ciaza normalnie sie do ginekologa chodzi na kontrole, po antykoncepcje, zrobic cytologie? Czy tez tylko jak cos sie dzieje?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Współczuję bardzo tych bóli :(

0d1yrjjgtd95fou3.png
Mam nadzieję , że po prostu teraz szybciej rośnie i tak to odczuwam. Pamiętam , że z dwa tygodnie temu niektóre dziewczyny też się skarżyły na bol brzucha. I ja tak idę za Wami i zauważam , że niektóre objawy się powtarzają..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mam nadzieję , że po prostu teraz szybciej rośnie i tak to odczuwam. Pamiętam , że z dwa tygodnie temu niektóre dziewczyny też się skarżyły na nie brzucha. I ja tak idę za Wami i zauważam , że niektóre objawy się powtarzają..
też fakt, że to taki okres, kiedy wszystko się naciąga, maleństwo rośnie, itd.
 
Mam nadzieję , że po prostu teraz szybciej rośnie i tak to odczuwam. Pamiętam , że z dwa tygodnie temu niektóre dziewczyny też się skarżyły na nie brzucha. I ja tak idę za Wami i zauważam , że niektóre objawy się powtarzają..
Mnie dzisiaj ciągną ale biodra już się smialam, że zmiana pogody idzie i znowu samopoczucie do du....
 
Kochane, mam problem z ruchami..dalej. zaczęłam czuć w 17tc i czułam wyraźnie i często,potem było rzadziej,ale intensywność ta sama. Od środy czuję delikatniej i jest coraz gorzej! W sobotę do 20 ani razu nic nie było.. w końcu nacisnelam na brzuch lekko i odkopała raz. Dziś rano jakieś delikatne smyrki. To 21tc,a zamiast czuć mocniej,to czuję gorzej. W środę byłam na polowkowych,bylo z nia wszystko oki, była ułożona pleckami do mojego brzucha. Czy Wy też tak macie? Wizyta w piątek, chyba oszaleje do tego czasu.
Spokojnie to jeszcze taki okres, ze ye ruchy sa nieregularne i z rozna czestotliwoscia. Jak sie ulozy pleckami do brzucha to jak masz czuc kopniaki?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry