reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A nie moze Ci ktos przywiezc melisy? Na prawde fajnie dziala[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Tutaj w niedzielę sklepy są pozamykane a w domku niestety nie mam żeby mój mógł mi przywieźć :(
 
reklama
Ja muszę sobie wage kupić i wtedy bede kontrolowac wszystko. Jakiś czas temu przytylam killa kg i z nerwow wyrzucilam przez okno a ze szklana byla to roztrzaskala siw w mig[emoji13][emoji13]

Tyle dobrze ze wujek obok ma masarnie wiec jak sie bardziej przytyje to będę korzystac z tej swinskiej wagi [emoji3][emoji3][emoji3][emoji23]

0d1ysek2tzj8m0q3.png
Haha dobra jesteś :) Ja w 1 ciąży w dniu terminu siedziałam wkurzona, że nic się nie dzieje i dostawałam tylko telefony i smsy "rodzisz już?" Po którymś miarka się przebrała i wyrzuciłam telefon przez okno. Ale to była era przed smartfonami więc nic mu się nie stało i wieczorem poszłam go poszukać do ogrodu [emoji14]

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Haha dobra jesteś :) Ja w 1 ciąży w dniu terminu siedziałam wkurzona, że nic się nie dzieje i dostawałam tylko telefony i smsy "rodzisz już?" Po którymś miarka się przebrała i wyrzuciłam telefon przez okno. Ale to była era przed smartfonami więc nic mu się nie stało i wieczorem poszłam go poszukać do ogrodu [emoji14]

p19uqqmzxqi22hcj.png
W szkole rodzenia radzili nam mówić wszystkim, że termin jest 2 tygodnie później, niż naprawdę. Właśnie żeby się obronić przed dopytywaniem. Ja rodziłam 3 tyg. przed terminem, więc nie doświadczyłam, ale to musi być wkurzające:)
 
reklama
W szkole rodzenia radzili nam mówić wszystkim, że termin jest 2 tygodnie później, niż naprawdę. Właśnie żeby się obronić przed dopytywaniem. Ja rodziłam 3 tyg. przed terminem, więc nie doświadczyłam, ale to musi być wkurzające:)

Właśnie mi podobnie mówili.. i żeby nie dzwonić do nikogo w drodze na porodówkę, bo będą dzwonić co pół godziny i pytać czy już
 
Do góry